سومین همایش توانمندسازی سمن ها در یزد برگزار شد

15 دسامبر 2015 - 14:40 dsfr.ir/mk2m5

سومین همایش توانمندسازی سمن ها در یزد برگزار شد
میراث آریا
همایش توانمندسازی سمن ها در یزد

همایش توانمندسازی سمن ها در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری کشور برای سومین بار در استان یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد، محمدمهدی شرافت عنوان کرد: این همایش توسط انجمن چارسوق کویر که یک بار دیگر هم تجربه برگزاری این همایش داشته و با همکاری این اداره کل و اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

مدیرکل میراث فرهنگی استان افزود: این همایش با حضور 80 تشکل غیردولتی از 20 استان کشور با هدف تشویق و ایجاد انگیزه در جوانان به منظور افزایش سطح مشارکت نهادمند اجتماعی، توانمندسازی سمن های جوان در بخش موضوعی، ایجاد ارتباط و تعامل بین سمن های جوان تخصصی و دستگاه های مرتبط، ظرفیت سازی و فراهم آوردن بستری مناسب جهت هم فکری و هم اندیشی جوانان آغاز به کار کرد.

این مقام مسئول تصریح کرد: این نشست 4 روزه طی مراسمی در هتل والی یزد در روز 23 آذر ماه و با حضور جمعی از مسئولین کشوری و استانی آغاز شد.

وی خاطرنشان ساخت: از روز 24 آذرماه کارگاه های تخصصی میراث فرهنگی و گردشگری تشکیل می شود و همچنین در کنار این کارگاه ها شرکت کنندگان از آثار تاریخی یزد از جمله: مسجد جامع کبیر، باغ دولت آباد، زندان اسکندر، خانه لاری ها، آتشکده و همچنین شهرستان های مهریز و بافق بازدید خواهند کرد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
8 + 6 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1