استقبال از هنرهای سنتی ایران در نمایشگاه آرتی جی آنا 2015 میلان

14 دسامبر 2015 - 12:00 dsfr.ir/4l9f4

استقبال از هنرهای سنتی ایران در نمایشگاه آرتی جی آنا 2015 میلان
taci.ir
صنایع دستی و هنرهای سنتی ایران در نمایشگاه صنایع دستی آر تی جی آنا 2015 میلان

حضور هنرمندان صنایع دستی کشور و عرضه هنرهای سنتی ایران در نمایشگاه صنایع دستی آرتی جی آنا 2015 میلان با استقبال مواجه شد.

دیگو سالا، مدیر اجرایی این نمایشگاه، ضمن بازدید از غرفه ایران با ابراز خرسندی از حضور کشورمان در این نمایشگاه، از شرکت حرفه ای و با نظم نمایندگان ایران در این دوره از نمایشگاه و انجام به موقع تعهدات مالی و اجرایی، پاسخگویی مناسب و به موقع و همچنین ثبت نام هنرمندان ایرانی در كاتالوگ آنلاین نمایشگاه تقدیر و تشكر كرد.

مدیر گردشگری و صنایع دستی كانون جهانگردی و اتومبیلرانی كه به نمایندگی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این نمایشگاه حضور دارد نیز از راه اندازی فروشگاه دائمی عرضه صنایع دستی ایران در شهر میلان ایتالیا، حضور در نمایشگاه صنایع دستی مونیخ 2016، ایجاد فروشگاه و نمایشگاه های صنایع دستی در كاروانسراهای تاریخی ایران و همچنین برنامه ریزی برای شركت در رویدادهای جهانی صنایع دستی از جمله نمایشگاه صنایع دستی میلان 2016، به عنوان مهم ترین اهداف و برنامه های کانون در زمینه صنایع دستی یاد کرد.

بنا به گزارش روابط عمومی کانون اتومبیلرانی امسال در غرفه ایران 8 شرکت تولیدکننده صنایع دستی در رشته های متنوعی همچون چاپ قلمکار، سفالینه های تزئینی، مینیاتور، گلیم و پارچه های سنتی، محصولات خود را عرضه کرده اند. ازدحام جمعیت و استقبال از این نمایشگاه به ویژه استقبال از هنرهای سنتی و صنایع دستی در غرفه ایران به حدی رسیده که امکان تردد سهل و آسان در نمایشگاه وجود ندارد.

به گزارش «دنیای سفر» نمایشگاه صنایع دستی آرتی جی آنای میلان که از سال 1996 هر سال به مدت 9 روز در مرکز نمایشگاه های بین المللی میلان برگزار می شود. در نمایشگاه امسال بیش از 3 هزار شرکت کننده از 110 کشور جهان به معرفی و فروش و نمایش 150 هزار نوع محصولات صنایع دستی می پردازند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 5 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1