این «اشک سیاه» دیدن دارد

14 دسامبر 2015 - 14:20 dsfr.ir/lc4a8

این «اشک سیاه» دیدن دارد
زیست بوم
اکران «اشک سیاه» در سینما فلسطین

مستند “اشک سیاه” تازه ترین ساخته فتح الله امیری در نهمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران به نمایش در می آید.

به گزارش زیست بوم؛ فتح الله امیری کارگردان موفق سینمای مستند ایران که دو فیلم ستایش شده "در جستجوی پلنگ ایرانی" و "حیات در رگ های سرد" را در کارنامه هنری خود دارد این بار با "اشک سیاه" در این جشنواره شرکت کرده است.

این مستند محصول موسسه تصویر حیات وحش است.

اشک سیاه در روز سه شنبه 24 آذر ماه، ساعت 14 در سالن شماره 2 سینما فلسطین واقع در  میدان فلسطین، نبش خیابان مظفر به نمایش در خواهد آمد.

تماشای این فیلم برای عموم رایگان است.

از عوامل تولید این فیلم که در مدت زمان 63 دقیقه تهیه شده، می توان به نیما عسگری (تصویربردار)، کیقباد امیری (صدابردار)، فرزاد جعفریان (صداگذار)، ابوالفضل عابدی و فتح‌الله امیری (تدوینگر)، بابک میرزاخانی (آهنگساز)، محمدصادق فرهادی نیا و فتح الله امیری (پژوهش)، آرش محرمی و بهنام قربانی (عکاس) اشاره کرد. فتح‌الله امیری نویسندگی، گویندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی این فیلم مستند را بر عهده داشته است. 

در پرونده فیلمسازی او، ساخت مستندهای حيات در رگ‌های سرد، در جستجوی پلنگ ايرانی، زندگی در کسوف، غروب خجير و مجموعه مستند خزندگان ايران به چشم می خورد.

امیری سیمرغ بلورین جشنواره فجر، تندیس فیروزه ای جشنواره سینما حقیقت، تندیس جشنواره فیلم رشد و جایزه جشنواره فیلم مونیخ را نیز بدست آورده است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1