10 ژوئیه 2020 - 21:18

حادثه دلخراش در محور هراز، 12 کشته و مفقود و 6 مجروح

3 دسامبر 2015 - 14:10 dsfr.ir/gd7b8

حادثه دلخراش در محور هراز، 12 کشته و مفقود و 6 مجروح
خبرگزاری فارس
سقوط مینی بوس حامل زائران پیاده به اعماق دره وانا در محور هراز

پس از حادثه دلخراش سقوط مینی بوس حامل زائران پیاده فریدونکناری اربعین که در محور هراز اتفاق افتاد 12 زائر کشته و مفقود شده و 6 زائر مجروح هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس، ظهر دیروز حادثه دلخراش سقوط مینی بوس حامل زائران پیاده فریدونکناری اربعین به اعماق دره وانا در محور هراز از سمت تهران به آمل خبری ناگوار بود که نه فقط فریدونکناری ها و مردم مازندران بلکه دیگر هم وطنان مان را نیز مبهوت کرد.

مینی بوس حامل این زائران که با اعلام پلیس راه سرعت مطمئنه نداشت، اسیر لغزندگی محور هراز شد و پس از لغزش سطح جاده به دیواره کناری برخورد کرده و به ته دره سقوط کرد. این مینی بوس 18 سرنشین داشت که همگی مرد و البته دو نفر از آن ها مجرد و بقیه متاهل بودند.

این کاروان در روزهای پایانی ماه گذشته از روستای جزین بخش مرکزی فریدونکنار عازم کربلا شده بودند و امروز قصد بازگشت به منازل خود را داشتند. پس از سقوط مرگبار مینی بوس حامل زائران پیاده فریدونکناری اربعین به دره وانا همه وسایل و سوغاتی ها در سطح دره و رودخانه پخش شد.

جمشید نیک زاد ادامه رئیس جمعیت هلال احمر آمل در اعلام آخرین آمار از این سانحه رانندگی گفت: در مجموع این مینی بوس 18 مسافر داشت که هفت نفر از آنها مجروح شده و به بیمارستان 17 شهریور آمل منتقل شدند. یک نفر از افراد مجروح منتقل شده به بیمارستان جان باخت. در مجموع این حادثه 12 فوتی داشت که تاکنون جسد هفت نفر پیدا شده و جست و جو برای یافتن پنج جان باخته دیگر ادامه دارد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1