15 اکتبر 2019 - 11:56
فرماندار رامسر:

رامسر شهر سمینارهای بین المللی است

18 نوامبر 2015 - 17:10 dsfr.ir/1k0j4

رامسر شهر سمینارهای بین المللی است
ramsarfr.ir
شهر ساحلی رامسر

فرماندار رامسر از این شهرستان به عنوان شهر کنفرانس ها، همایش ها و سمینارهای بین المللی و ملی یاد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین شعبان سروری بعد از ظهر چهارشنبه در کارگاه آموزشی تشریفات مدیریت ارتباطات گفت: از آنجایی که شهرستان رامسر دارای مزیت ها و جاذبه های منحصر به فرد بوده، همواره پذیرای گردشگران و سرمایه گذاران داخلی و خارجی است و همواره میزبان همایش ها، کنفرانس ها و سمینارهای بین المللی و ملی است.

وی بیان داشت: به همین سبب برگزاری چنین کارگاه های آموزشی در این شهرستان ضروری است و مدیران دستگاه های اجرایی و همچنین مردمانش بایستی چگونگی برخورد درست با گردشگران و سرمایه گذاران را یاد بگیرند.

وی گفت: توجه به نکات ریز رفتاری و ارتباط با دیگران از جمله موارد مهمی است که می تواند در توسعه منطقه تأثیرگذار باشد.

محمدمهدی ربانی نویسنده، مشاور و مدرس و برنده جایز پرستیژ مدیریت ۲۰۱۳ از آمریکا در این کارگاه آموزشی گفت: ترسیم یک چشم انداز برای توسعه شهرستان اساسی ترین شاخصه ای است که بایستی اجرا شود.

وی افزود: تغییر رفتار سازمانی مدیران دستگاه های اجرایی قطعا باعث تغییر رفتاری کارکنان می شود و ارتباط مؤدبانه و مؤثر مهم ترین عامل رسیدن به رشد سازمانی و خانوادگی است. هر منطقه ای که بخواهد پیشرفت کند بایستی مدیرانش باهم ا ارتباط خوبی داشته باشند.

ربانی با تأکید بر رعایت اخلاق و ادب در ارتباط با دیگران اضافه کرد: بخش مهمی از تشریفات و آداب، حسن سلوک و نزاکت است.

وی با اشاره به پوشش مناسب و استفاده از رنگهای اصلی در  انتخاب لباس، اظهار داشت: یک فرد موفق می تواند با خوش بیانی، خوش پوشی و خوش رفتاری در شهرستان خود الگوی آداب باشد و در جذب سرمایه گذار و توریست موثر واقع شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 12 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1