معاون گردشگری آذربایجان شرقی:

سفر 20 مدیر آژانس مسافرتی از ترکیه به آذربایجان شرقی و اردبیل

14 نوامبر 2015 - 16:50 dsfr.ir/h597z

سفر 20 مدیر آژانس مسافرتی از ترکیه به آذربایجان شرقی و اردبیل
میثم رودکی
نمایی داخلی از بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی

به منظور آشناسازی آژانس ها و دفاتر خدمات مسافرتی ترکیه با جاذبه ها و ظرفیت های گردشگری استان های آذربایجان شرقی و اردبیل، آشناسازی منطقه شمال غرب کشور با مشارکت بخش خصوصی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی؛ احمد حمزه زاده معاون گردشگری این اداره کل با اعلام این خبر افزود: تور اینفو (آشناسازی) منطقه شمال غرب کشور برای مدیران آژانس های گردشگری خروجی کار ترکیه با هدف معرفی ظرفیت ها و جاذبه های فرهنگی، تاریخی و طبیعی دو استان آذربایجان شرقی و اردبیل برگزار شد.

وی گفت: این تور توسط دو شرکت های خدمات مسافرتی و با حمایت و مشارکت ادارات کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در استان آذربایجان شرقی و اردبیل در جهت توسعه گردشگری منطقه و افزایش ورود گردشگران با حضور 20 نفر از مدیران آژانس های مطرح ترکیه از شهر های استانبول، آنکارا، قونیه و وان از 21-23 آبان ماه برگزار شد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی در تشریح برنامه های پیش بینی شده برای این تور اظهار کرد: بازدید از چندین سایت گردشگری آذربایجان شرقی و اردبیل مانند موزه های تبریز، بازار تاریخی تبریز، روستای کندوان و مقبره شیخ صفی الدین اردبیلی و شهر توریستی سرعین از جمله این برنامه ها بود.

احمد حمزه زاده با تاکید بر گسترش همکاری و فعالیت های موجود بین آژانس های گردشگری ایران و ترکیه گفت: تورهای غرب و به خصوص شمال غرب ایران به واسطه نبود تبلیغات مناسب و کافی در خارج از مرزهای ایران چندان شناخته شده نیست.

وی افزود: معرفی بخشی از پتانسیل های موجود گردشگری در منطقه شمال غرب ایران می تواند زمینه ساز استقبال عمومی گردشگران خارجی برای سفربه آذربایجان شرقی و اردبیل باشد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1