18 اکتبر 2019 - 09:54

کارت سوخت نخواهد سوخت

12 نوامبر 2015 - 13:40 dsfr.ir/bc2mh

کارت سوخت نخواهد سوخت
jamnews.ir
پمپ بنزین

تا پایان آبان ماه و اتمام سهمیه های ۷۰۰ تومانی، بنزین فقط با نرخ ۱۰۰۰ تومان عرضه خواهد شد، اما تصمیمی مبنی بر حذف کارت سوخت یا سوختن آن ها ابلاغ نشده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، داود عربعلی، سخنگوی شرکت پخش فرآورده های نفتی، با بیان اینکه از ابتدای آذرماه بنزین تنها با نرخ هزار تومانی عرضه خواهد شد، گفت: هیچ تصمیمی مبنی بر حذف کارت سوخت و یا سوختن آن ها ابلاغ نشده است.

وی در پاسخ به این پرسش که چنین خبری را رئیس انجمن جایگاه داران بنزین اعلام کرده است، گفت: ایشان هیچ مسئولیت دولتی ندارند و طبعا نمی توانند مرجع اعلام چنین تصمیمی باشند.

پیش از این یک مقام آگاه در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، از ارائه پیشنهادی به دولت برای قرار دادن نرخ دوم بنزین، از سال آینده خبر داده و گفته بود بر اساس پیشنهاد ما مالکان خودرو با کارت سوخت خودروی خود می توانند به هر میزان که بخواهند با یک نرخ سوخت گیری کنند، اما اگر بخواهند از کارت سوخت جایگاه داران استفاده کنند، باید مبلغ بیشتری بپردازند.

این مقام مسئول دلیل این تصمیم را تأثیر حفظ کارت هوشمند سوخت و استفاده از آن در جلوگیری از قاچاق بنزین اعلام کرده بود.

بر اساس این گزارش پیش از این بعضی از جایگاه داران بنزین به دلیل سوءاستفاده میلیاردی از کارت سوخت، به مراجع قضایی معرفی شده اند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
10 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1