مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان:

جمع آوری سورتمه حیران صحت ندارد

9 نوامبر 2015 - 11:40 dsfr.ir/l59y4

جمع آوری سورتمه حیران صحت ندارد
iran-view.com
سورتمه حیران

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان؛ با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر تخریب کامل بزرگ ترین سورتمه ریلی شمال کشور در منطقه حیران، ضمن رد این خبر گفت: نباید با شایعات بی اساس، آرامش موجود را بر هم زد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان، رضا علیزاده از ادامه فعالیت سورتمه آستارا خبر داد و اظهار داشت: دهکده گردشگری حیران با سرمایه 580 میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی احداث شده که سورتمه نیز از جمله بخش های مختلف این دهکده است.

وی، توسعه صنعت گردشگری در گیلان را از مهم ترین سیاست های دولت تدبیر و امید دانست و گفت: استاندار گیلان نیز در جلسات کارگروه اشتغال و توسعه سرمایه گذاری، بر لزوم همکاری مدیران برای حمایت از سرمایه گذاران تاکید می کند.

علیزاده با بیان اینکه هم اکنون فضایی توام با امید و آرامش در گیلان فراهم است، خاطرنشان کرد: نباید با ایجاد تنش و شایعات بی اساس، آرامش موجود را بر هم زد. وی با تاکید بر لزوم تامین امنیت سرمایه گذاری، تصریح کرد: اگر فضا برای یک سرمایه گذار ناامن گردد، انگیزه سرمایه گذاری از دیگر علاقمندان به سرمایه گذاری در این استان نیز سلب می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان حرکت چرخ های توسعه استان را مستلزم بهره گیری از توان و سرمایه بخش خصوصی خواند و افزود: این اداره کل از هیچ اقدامی برای حمایت از سرمایه گذاران فروگذار نمی کند.

گفتنی است؛ بزرگ ترین سورتمه ریلی شمال کشور خرداد ماه امسال با حضور استاندار گیلان در منطقه حیران آستارا افتتاح شد.

دیدگاه ها

  • ک.م 9 نوامبر 2015 - 13:42

    کلا در گیلان موج شایعات بیداد میکنه

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 7 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1