مدیرعامل مجمع میراث فرهنگی اصفهان:

غفلت اصفهان و سن پترزبورگ از ظرفیت های خواهرخواندگی خود

8 نوامبر 2015 - 09:00 dsfr.ir/jz6lo

غفلت اصفهان و سن پترزبورگ از ظرفیت های خواهرخواندگی خود
irangardeshgary.ir
میدان نقش جهان اصفهان

مدیرعامل مجمع میراث فرهنگی اصفهان گفت: شرکت در جشنواره باغ های سلطنتی به ما ثابت کرد اصفهان و سن پترزبورگ از بسیاری ظرفیت های خواهرخواندگی خود غفلت کرده اند.

به گزارش روابط عمومی مجمع میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان، مهدی نریمانی در جلسه مشترک مجمع میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان با هیات فرهنگی و گردشگری شهر سن پترزبورگ که در هتل صفوی اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: هدف ما از شرکت در جشنواره باغ های سلطنتی سن پترزبورگ در خردادماه سال جاری ارائه اطلاعات صحیح و معرفی هنر و فرهنگ ایران و به ویژه اصفهان به مردم روسیه بود.

مدیرعامل مجمع میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان ادامه داد: مجمع گردشگری استان اصفهان در راستای افزایش تعاملات گردشگری اصفهان و سن پترزبورگ آمادگی دارد که به ساخت فیلم هایی برای معرفی شهر اصفهان و همچنین ترجمه آن به زبان روسی اقدام کند.

وی از فعالان فرهنگی این شهر خواست تا با ارائه تصویر درست از واقعیت های ایران، زمینه های بیشتر همکاری های فرهنگی میان اصفهان و سن پترزبورگ را فراهم کنند.

دبیر اتحادیه مراکز اقامتی کشور در این دیدار گفت: شرکت در این جشنواره به ما ثابت کرد که اصفهان و سن پترزبورگ از بسیاری ظرفیت های خواهرخواندگی خود غفلت کرده اند و امروز باید این ظرفیت ها از دوطرف مورد استفاده قرار گیرد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1