بزرگ ترین رویداد رسانه ای کشور آغاز به کار کرد

شعار امسال نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها: «نقد منصفانه، پاسخ مسوولانه»

7 نوامبر 2015 - 10:50 dsfr.ir/zv1oy

شعار امسال نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها: «نقد منصفانه، پاسخ مسوولانه»
pressexpo.ir
لوگوی بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها

فعالیت بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها به عنوان بزرگ ترین رویداد رسانه ای کشور در مصلای تهران آغاز شد.

بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها از ساعت 9 صبح امروز فعالیت خود را آغاز کرد.

در این نمایشگاه حدود 700 رسانه در 9 گروه عمومی و خانواده، دین و اندیشه، فرهنگی هنری، سیاسی اقتصادی، آموزشی تخصصی، محلی و منطقه ای، موسسات مطبوعاتی، روزنامه ها و خبرگزاری ها و در قالب 600 غرفه با شعار «نقد منصفانه، پاسخ مسئولانه» در نمایشگاه مطبوعات حضور دارند.

قرار است مراسم افتتاح رسمی نمایشگاه صبح فردا یکشنبه 17 آبان و با حضور دکتر حسن روحانی رییس جمهوری و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شود.

در این مراسم رییس جمهوری با حضور در میان اصحاب رسانه از نزدیک با آنها دیدار و گفت و گو می کند. به گفته مهران عباسی انارکی قائم مقام بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها بازدید برای مردم در این روز از ساعت 11 امکان پذیر است.

شعار این نمایشگاه «نقد منصفانه، پاسخ مسوولانه» است و علاوه بر مطبوعات و رسانه های کشور قرار است موسسات مطبوعاتی، روابط عمومی ها، ادارات ارشاد استان ها، خانه مطبوعات استان ها، مطبوعات و رسانه های استانی، موسسه خانه کتاب، صندوق اعتباری هنر و کانون های فرهنگی و هنری مساجد حضور داشته باشند.

امسال گروه دین و اندیشه با 27 شرکت کننده، فرهنگی و هنری 57، سیاسی و اقتصادی 79، آموزشی و تخصصی 71، عمومی و خانواده 44 و کودک و نوجوان با 7 شرکت کننده در نمایشگاه مطبوعات حضور می یابند.

سایر بخش های حاضر در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های امسال موضوعی هستند و به همین منظور موسسات مطبوعاتی 22 شرکت کننده دارند. همچنین بیش از 340 رسانه بخش خصوصی در این رویداد حاضر هستند.

همچنین با ایجاد غرفه جدید با موضوع موزه مطبوعات قرار است پیشینه مطبوعات کشور در این موزه به تصویر کشیده و دستاوردهای چندین ساله این حوزه را در نمایشگاه به نمایش عمومی بگذارد از این رو این موزه توسط سازمان اسناد و کتابخانه ملی برپا می شود.

بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات تا 22 آبان از 9 صبح تا 8 شب میزبان علاقه مندان است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1