دفتر خدمات مسافرتی «20 گشت» لغو مجوز شد

4 نوامبر 2015 - 17:30 dsfr.ir/dn75e

دفتر خدمات مسافرتی «20 گشت» لغو مجوز شد
دنیای سفر
تبلیغات تور باداب سورت آژانس 20 گشت در سایت های دیگر

دفتر خدمات مسافرتی «20 گشت» که هزینه اقامت در خانه های بومی روستای اروست در منطقه گردشگری باداب سورت را به مردم روستا پرداخت نکرده بود، لغو مجوز شد.

چند روز پیش خبرگزاری مهر به نقل از راهنمای گردشگری و محلی روستای اروست در منطقه گردشگری باداب سورت، اعلام کرد که آژانسی، تور گردشگری به این منطقه برگزار کرده و در خانه های بومی نیز اقامت داشته اما پول روستائیان را پرداخت نکرده است.

معاونت گردشگری نیز پیگیر این ماجرا شد تا اینکه ولی تیموری مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری گفت: این آژانس به دلیل برگزاری تورهای گردشگری بدون رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی یک بار در تاریخ هجدهم مرداد ماه امسال از سوی اداره کل میراث فرهنگی استان تهران لغو مجوز شده بود اما از آنجا که این تصمیم در کمیسیون فنی استان گرفته شده بود، مدیران این آژانس حق داشتند تا نسبت به این رای اعتراض کنند و درخواست تجدید نظر بدهند.

تیموری افزود: این درخواست در کمیسیون عالی دوباره بررسی شد و از آنجا که خبرگزاری مهر گزارش دیگری نیز پیرو تخلف این آژانس داده بود و با توجه به سابقه دار بودن این آژانس در تخلفات، رای لغو مجوز این آژانس مسافرتی به تایید نهایی رسید.

وی با اعلام اینکه رای لغو مجوز این آژانس اوائل هفته آینده ابلاغ می شود گفت: روستاییان منطقه گردشگری باداب سورت می توانند شکایت خود را از این آژانس گردشگری مکتوب کنند تا خسارت آن ها از محل ضمانت نامه مالی که آژانس در اختیار معاونت گردشگری گذاشته، پرداخت شود.

1