رئیس اتاق بازرگانی ارومیه:

آماده هر گونه همکاری در زمینه توسعه گردشگری هستیم

4 نوامبر 2015 - 13:50 dsfr.ir/bu65k

آماده هر گونه همکاری در زمینه توسعه گردشگری هستیم
میراث آریا
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه از اعلام همکاری در زمینه توسعه همه جانبه گردشگری استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی، حسن انتظار صبح امروز در محل اتاق بازرگانی ارومیه در صبحانه کاری مشترک با مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی با اعلام این مطلب گفت: در سطح کشور و به ویژه استان آذربایجان غربی متوجه وجود جاذبه های گردشگری فراوانی چه در زمینه طبیعی و چه در زمینه تاریخی می شویم که می تواند اقتصاد ما را متحول کند.

وی با اشاره به شرایط فعلی در کشور اضافه کرد: ما منتظر شرایط پساتحریم نشده و در این شرایط پیشاتحریم نیز بایستی از ظرفیت های موجود در گردشگری استان برای توسعه اقتصادی بهره مند شویم.

حسن انتظار با بر شمردن نقش اتاق بازرگانی در استان افزود: اتاق بازرگانی در زمینه های اقتصادی و بازرگانی همسو با همه صنایع بویژه صنعت گردشگری بوده و به عنوان هماهنگ کننده کلیه صنایع عمل می کند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه با اعلام آمادگی برای همکاری در زمینه های مختلف ادامه داد: اتاق بازرگانی در هر زمینه ای که به رشد و توسعه اقتصادی استان و ارومیه منجر شود آماده همکاری است و برای میزبانی ارومیه در اجلاس بین المللی کشورهای عضو جاده ابریشم که در اردیبهشت سال 95 در ارومیه برگزار خواهد شد آماده همکاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
19 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1