17 آوریل 2024 - 01:50
رئیس اتاق بازرگانی ارومیه:

آماده هر گونه همکاری در زمینه توسعه گردشگری هستیم

4 نوامبر 2015 - 13:50 dsfr.ir/bu65k

آماده هر گونه همکاری در زمینه توسعه گردشگری هستیم
میراث آریا
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه از اعلام همکاری در زمینه توسعه همه جانبه گردشگری استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی، حسن انتظار صبح امروز در محل اتاق بازرگانی ارومیه در صبحانه کاری مشترک با مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی با اعلام این مطلب گفت: در سطح کشور و به ویژه استان آذربایجان غربی متوجه وجود جاذبه های گردشگری فراوانی چه در زمینه طبیعی و چه در زمینه تاریخی می شویم که می تواند اقتصاد ما را متحول کند.

وی با اشاره به شرایط فعلی در کشور اضافه کرد: ما منتظر شرایط پساتحریم نشده و در این شرایط پیشاتحریم نیز بایستی از ظرفیت های موجود در گردشگری استان برای توسعه اقتصادی بهره مند شویم.

حسن انتظار با بر شمردن نقش اتاق بازرگانی در استان افزود: اتاق بازرگانی در زمینه های اقتصادی و بازرگانی همسو با همه صنایع بویژه صنعت گردشگری بوده و به عنوان هماهنگ کننده کلیه صنایع عمل می کند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه با اعلام آمادگی برای همکاری در زمینه های مختلف ادامه داد: اتاق بازرگانی در هر زمینه ای که به رشد و توسعه اقتصادی استان و ارومیه منجر شود آماده همکاری است و برای میزبانی ارومیه در اجلاس بین المللی کشورهای عضو جاده ابریشم که در اردیبهشت سال 95 در ارومیه برگزار خواهد شد آماده همکاری است.

1