4 اکتبر 2021 - 11:34
پس از چند روز از افتتاح:

رستوران «KFC» در تهران پلمپ شد

3 نوامبر 2015 - 17:40 dsfr.ir/sz048

پلمپ رستوران کی اف سی در سعادت آباد

رستوران KFC، در سعادت آباد توسط پلیس اماکن پایتخت پلمپ شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ در حالی رئیس اتحادیه اغذیه فروشان از مهلت 15 روزه برای ارائه مدارک «کی اف سی» حلال خبر داد که انتشار عکس هایی در فضای مجازی از پلمب شدن این رستوران خبر می دهد.

اسدالله احمدی شهریور با بیان اینکه مدیر رستوران «کی اف سی» تا کنون هیچ گونه سند و پروانه کسبی به اتحادیه ارائه نکرده است، گفته بود که قرار بوده مدیر این مجموعه تا ساعت 10 صبح روز سه شنبه برای ارائه اسناد خود مراجعه کند. وی افزوده بود: بر اساس قانون اخطاری 15 روزه برای ارائه مدارک به وی داده شده است که در صورت عدم مراجعه و تشکیل پرونده در این خصوص پس از اتمام مهلت مقرر، نسبت به پلمب این مجموعه اقدام خواهیم کرد.

احمدی شهریور با بیان اینکه رئیس اتاق اصناف تهران از جعل امضای خود توسط این فرد برای کسب پروانه خبر داده است، تاکید کرده بود: به احتمال بسیار زیاد پروانه جعل شده است که پس از اثبات جعل سند توسط وی، علاوه بر برخورد قانونی، مهلت 15 روزه نیز منتفی و به سرعت برای پلمب آن اقدام می شود. وی با بیان اینکه فعالیت این رستوران به شکل کنونی غیرقانونی بوده و باید در مرحله اول اقدام به دریافت پروانه می کردند،  گفته بود: به احتمال بسیار زیاد این واحد صنفی خارج از نوبت پلمب خواهد شد.

با وجود اظهارات رئیس اتحادیه اغذیه فروشان، عکس هایی از رستوران «کی اف سی» در فضای مجازی منتشر شده که نشان از پلمب شدن آن دارد. 16 تن از نمایندگان مجلس  نیز امروز به وزرای کشور و صنعت و معدن و تجارت در خصوص بازگشایی کافه و رستوران هایی به سبک غربی به خصوص رستوران های آمریکایی عرضه مرغ سوخاری تذکر کتبی دادند.

گفتنی است، رستوران پلمپ شده جمعه شب گذشته به عنوان اولین شعبه KFC، در تهران شروع به فعالیت کرده بود که مردم نیز جهت صرف غذا صف طولانی را تشکیل داده بودند.

لازم به ذکر است در پی مخالفت با افتتاح نمایندگی فروشگاه زنجیره ای مک دونالد در ایران به فست فود آمریکایی کی اف سی مجوز داده شد تا در ایران شعبه داشته باشد.

1