15 اکتبر 2019 - 13:22

شلوغ ترین روز و ساعت فرودگاه های ایران

1 نوامبر 2015 - 09:00 dsfr.ir/286df

شلوغ ترین روز و ساعت فرودگاه های ایران
mohiti.com
سالن ترانزیت پرواز

اوج پروازهای فرودگاه های کشور طی شهریور 94 ساعت 8 بامداد بوده و همچنین شلوغ ترین روز فرودگاه های کشور هم روزهای جمعه بوده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه های کشور؛ این موضوع یا به قولی نماد پیشرفت و توسعه فرودگاه ها و صنعت هوانوردی در برخی ماه های سال افزایش و در برخی موارد کاهش پیدا می کند و در مقاطعی از سال از جمله شهریور ماه که مسافرت های تابستانی به اوج خود می رسد، به شدت افزایش می یابد.

آمار به دست آمده نشان می دهد؛ طی شهریور ماه امسال اوج پروازهای فرودگاه های کشور در ساعت 8 بامداد صورت گرفته است. همچنین شلوغ ترین روز فرودگاه های کشور روز جمعه بوده که طی آن بیشترین پروازها و به تبع آن بیشترین رفت و آمدها در فرودگاه های کشور انجام شده است.

در این میان، شلوغی جمعه و ساعت هشت بیش از همه گریبان چند فرودگاه کشور از جمله امام خمینی، مهرآباد، مشهد، شیراز، کیش، اهواز، اصفهان و تبریز را گرفته است، به گونه ای که بیش از 80 درصد پروازهای کشور در این فرودگاه ها انجام شده است.

با این حال شهریور ماه به لحاظ نشست و برخاست هواپیما، اعزام و پذیرش مسافر و انتقال بار و پست در مقایسه با ماه قبل به ترتیب از رشد 3 درصد، 5 درصد و 6 درصد برخوردار بود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
7 + 13 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1