لوفت هانزا و پرواز جدید مونیخ به تهران

27 اکتبر 2015 - 09:30 dsfr.ir/wa5i1

لوفت هانزا و پرواز جدید مونیخ به تهران
lufthansa.com
هواپیمایی لوفتانزا

خطوط هوایی آلمان و اتریش پروازهای جدیدی را به مقصد تهران اختصاص دادند.

به گزارش خبرگزاری ایرنا؛ طبق اعلام سایت هوانوردی آلمان، لوفت هانزا از این پس پروازی از مونیخ به تهران خواهد داشت و از تابستان سال 2016، هواپیماهای بزرگ تر خود را برای پروازهای فرانکفورت به تهران اختصاص خواهد داد.

بر اساس این گزارش، لوفت هانزا در پروازهای خود در مسیر فرانکفورت به تهران به جای هواپیمای «ایرباس ای 340» از بوئینگ 747 استفاده خواهد کرد. شرکت های هواپیمایی اتریش هم، سرویس های هوایی خود را به تهران افزایش می دهند و از 11 مارس 2016، یک پرواز روزانه دیگر به مقصد تهران را ارائه می کنند. در نتیجه، شرکت هواپیمایی ملی اتریش روزانه دو پرواز به مقصد تهران خواهد داشت. هم چنین خطوط هواپیمایی اتریش با اختصاص یک فروند هواپیمای «ایرباس ای 320»، یک پرواز دیگر نیز به پروازهای موجود شب اضافه خواهند کرد.

اندرز اوتو، رئیس اجرایی خطوط هواپیمایی اتریش در این رابطه اعلام کرد: «از جامعه تجاری و تصمیم گیرندگان، علائم شفافی دال بر احیای روابط اقتصادی بین اتریش و ایران دریافت شده، به همین علت ما به سرعت اقدام کردیم.»

گفتنی است؛ پس از امضای توافق نامه هسته ای بین ایران و گروه 1+5، یک هیات اتریشی به ریاست «هانس فیشر» رئیس جمهوری اتریش در سپتامبر سال جاری میلادی به ایران سفر کرد.

1