17 آوریل 2024 - 02:10

پنج اپلیکیشن ضروری برای برنامه ریزی سفر و رزرو هتل

29 سپتامبر 2016 - 10:30 dsfr.ir/fu9d5

با وجود تعداد بسیاری از اپلیکیشن های برنامه سفر و رزرو هتل، انتخاب بهترین و کارآمد ترین آن ها بسیار مشکل است و نیازمند تجربه کار با آن ها می باشد.

امروزه اهمیت انتخاب اپلیکشن های مورد نیاز برای برنامه ریزی های سفر و رزرو هتل از میان انبوهی از برنامه های رایگان و قیمتی، بسیاری را با مشکل روبرو کرده است. چراکه انتخاب اپلیکیشن های کارآمد علاوه بر نیاز به اطمینان از به روز بودن آن ها مستلزم تجربه کار با آن ها نیز می باشد که مسلما کار آسانی نیست.

1. TripIt
اپلیکیشن TripIt بسیار مفید است، یک برنامه به روز و کارآمد. خیلی راحت می توان با آن پرواز رزرو کرد و با ایمیلی تاییدی که این اپلیکیشن می فرستد از صحت آن مطمئن گردید. دسترسی به جزئیات مورد نیاز، اطلاعات دقیق و به روز پروازها، آخرین تغییرات قیمت ها و همکاری با بسیاری از شرکت ها و خطوط پروازی از مزایای این اپلیکیشن است.

2. Uber
اپلیکیشن Uber خیلی سریع می تواند به بخش استاندارد برنامه های سفرتان تبدیل شود. با این برنامه، سفر و گردش بی دردسر است به ویژه آنکه ایمیل هزینه ها نیز برای شما ارسال خواهد شد.

3. Hotel Tonight
این اپلیکیشن زمانی به کار مسافران می آید که مسیر سفر و پرواز شان مشخص شده اما اقامت شان هنوز برنامه ریزی نشده است. اپلیکیشن Hotel Tonight این کار را برای مسافران بسیار راحت و ممکن کرده است. می توان با استفاده از این اپ شهر مقصد را تعیین و هتل مورد نظر را با طبقه بندی های این برنامه انتخاب و رزرو کرد.

4. Foursquare
به گفته Benji Greenberg یکی از کارشناسان گردشگری آمریکا، تا کنون اپلیکیشنی بهتر از Foursquare برای شناخت اطرافم ندیده ام. از این اپلیکیشن برای جستجو و شناخت اماکن اطراف خود چه در منزل و چه در جاده می توان استفاده کرد.

5. Hipmunk
اپلیکیشن Hipmunk با برخورداری از اطلاعات کاملی از تصاویر و نرخ های سایتهای مسافرتی، می تواند بهترین انتخاب برای هر سبکی از سفر باشد.

1