تفرجگاه و آبگرم امام قنبر درگز در آستانه بهره برداری

25 اکتبر 2015 - 10:40 dsfr.ir/a749u

تفرجگاه و آبگرم امام قنبر درگز در آستانه بهره برداری
درگزآنلاین
چشمه آب گرم امام قنبر، شهرستان درگز

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان درگز از بهره برداری از امکانات رفاهی در تفرجگاه و مجموعه گردشگری آبگرم "امام قنبر درگز" خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی؛ محمد مددی با اعلام این خبر گفت: تفرجگاه امام قنبر در 20 کیلومتری جنوب شهر درگز و در محدوده روستای داغدار و در میان یکی از دره های رشته کوه الله اکبر واقع شده و دارای طبیعت، چشم اندازها و مناظر زیبا، درختان گوناگون و همچنین نهرها و رودخانه های بسیاری است.

وی گفت: مهم ترین دلیل نامدار بودن تفرجگاه امام قنبر وجود چشمه های آبگرم معدنی است که از اهمیت ویژه ای برخوردار است، به دلیل وجود جاذبه های ذکر شده همه ساله تعداد زیادی از مسافران، طبیعتگردان، گردشگران و همچنین مردم شهرستان جهت استفاده از طبیعت بکر و خواص درمانی آبگرم امام قنبر به این مکان سفر می کنند.

مددی افزود: به همین منظور جهت رفاه و رضایت مندی مسافران و فراهم نمودن زیر ساخت های گردشگری در این مکان، از محل اعتبارات اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان تعداد امکانات رفاهی مناسب در این مکان ایجاد گردید که به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 7 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1