مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان:

متولی گردشگری دریایی نیستیم ولی حمایت می کنیم

14 اکتبر 2015 - 10:30 dsfr.ir/gh9hd

کشتی یونانی که به نماد گردشگری کیش تبدیل شده است

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گفت: با وجود این که این اداره کل مسئولیت گردشگری دریایی را بر عهده ندارد، اما آمادگی حمایت از این صنعت را دارد.

به گزارش مانا؛ ابراهیم ایدنی ضمن اشاره به ظرفیت های گردشگری دریایی در استان هرمزگان درباره حمایت های سازمان بنادر و دریانوردی از این مهم، اظهار کرد: اداره کل بنادر و دریانوردی استان مسئولیت گردشگری دریایی را بر عهده ندارد اما به عنوان بخش دریایی وظیفه داریم استانداردهای لازم برای این بخش را تعیین کنیم.

وی با اشاره به تقویت زیرساخت های لازم در جهت توسعه گردشگری دریایی، افزود: از طرف دیگر، در مبحث مسافری، اقدامات خوبی انجام شده و با استانداردسازی شناورهای مسافری از طریق وجوه اداره شده سازمان بنادر، تقویت ناوگان انجام شده و ادامه دارد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: این آمادگی وجود دارد در صورتی که میراث فرهنگی بخواهد بنادر مختص به گردشگری دریایی ایجاد کند، از طریق این وجوه اداره شده، کمکی به تامین شناورهای گردشگری داشته باشیم.

وی از ارایه تسهیلات ارزان قیمت به منظور تهیه شناورهای گردشگری خبر داد و گفت: اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان آمادگی هرگونه حمایت و پشتیبانی در راستای پیشبرد اهداف مد نظر در گردشگری دریایی را دارد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 7 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1