با حضور سفرای کشورهای خارجی

پذیرش بخش بین‌ الملل نهمین نمایشگاه گردشگری تهران آغاز شد

12 اکتبر 2015 - 13:00 dsfr.ir/pn0ax

پذیرش و ثبت نام بخش بین الملل نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران با حضور سفرای کشورهای خارجی آغاز شد.

مراسم رونمایی از پوستر نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران و پذیرش و ثبت نام  کشورهای متقاضی شرکت در این رویداد بین المللی با حضور سفرای کشورهای خارجی، مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری و فعالان این صنعت در هتل لاله برگزار شد.

سفرای 20 کشور خارجی حاضر در این مراسم آمادگی کشورهایشان را برای حضور در نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران اعلام کردند.

یادآور می شود ، نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران امسال با محوریت خانه ایرانی و "میهمان ما باشید" به عنوان شعار این نمایشگاه انتخاب شده است.

همچنین سه کارگاه آموزشی در روزهای 28، 29 و 30 بهمن ماه با موضوع، گردشگری حلال گردشگری سلامت و فرصتهای سرمایه گذاری در گردشگری در حاشیه این نمایشگاه برگزار می شود و  بسته پیشنهادی سازمان میراث فرهنگی در این حوزه به سرمایه گذاران ارائه می شود.

 براساس برنامه ریزی صورت گرفته، دو روز نخست این نمایشگاه جنبه تخصصی خواهد داشت و دو روز پایانی برای عموم مردم در نظر گرفته شده که این موضوع تا زمان برگزاری نمایشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

گفتنی است، فضای نمایشگاه امسال نسبت به سال گذشته 12 درصد افزایش خواهد داشت و  گروههایی که در نمایشگاه حضور دارند شامل شرکتهای خدمات مسافرتی، واحدهای اقامتی و هتلها، حوزه های مرتبط با گردشگری سلامت و زیارت، صنایع دستی، کتب و نشریات، بخش نرم افزاری، شرکتهای حمل و نقل و مناطق ویژه هستند.

شایان ذکر است، تمامی کشورهایی که سال گذشته در نمایشگاه حضور داشتند امسال هم در نهمین دوره شرکت خواهند داشت.

حدود 2 میلیارد تومان برای برگزار این نمایشگاه هزینه شده است که پیش بینی می شود این هزینه از طریق جذب حامیان مالی تامین شود، این در حالی است که غرفه های نمایشگاه به شرکت کنندگان خارجی با رقم متری 200 یورو و به شرکت‌های داخلی متری 85 هزار تومان عرضه می شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 5 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1