9 دسامبر 2023 - 15:30
از سوی مشترکان اپراتور سوم مطرح شد:

چرا اینترنت موبایل زود تمام می‌ شود؟

7 اکتبر 2015 - 11:20 dsfr.ir/4v3ns

طی هفته‌ های اخیر در موارد متعدد مشترکان اپراتور سوم تلفن همراه نسبت به پایان زود هنگام بسته‌ های اینترنت خود گلایه‌ و سوالات متعددی داشته‌ اند.

در این مدت برخی مشترکان این طور اعلام کرده‌ اند که با وجودی که میزان مصرف آنها نسبت به ماه‌ های گذشته تغییر محسوسی نداشته اما حجم بسته‌ های تخفیفی آنها در زمانی کوتاه‌ تر از حد انتظار به پایان رسیده است.

گاهی حتی اینگونه نیز عنوان می‌ شد که پیامک پایان حجم بسته هم به دست مشترک نرسیده و بدون آنکه فرد بداند، استفاده وی از اینترنت به شکل آزاد محاسبه شده است.

این موضوع در میان کاربران اینترنت اپراتور سوم گلایه‌ هایی ایجاد کرده بود، اما مدیر عامل رایتل در این باره معتقد است که این موضوع به دلیل سرعت بالای رایتل اتفاق می‌ افتد.

مجید صدری در این باره اظهار کرد: مشترکان می‌ توانند ریز مصرف اینترنت خود را از رایتل بگیرند تا متوجه شوند که در محاسبات اشتباهی رخ نمی‌ دهد.

وی در پاسخ به این سوال که به‌ طور غیررسمی گاهی عده‌ ای از ایجاد مشکل در سیستم محاسبه رایتل خبر داده‌اند، گفت: اصلا چنین مشکلی نداریم.

صدری ادامه داد: در حال حاضر در شیوه‌ محاسبه و مصرف بسته‌ های رایتل هیچگونه مشکلی وجود ندارد و اگر هم مصرفی انجام می‌ شود به دلیل سرعت بالا و کیفیت اینترنت است که حجم بسته‌ ها به پایان می‌ رسد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه ها

 • رضا 11 اکتبر 2015 - 13:15

  چه ربطی داره مردم میگن استفادشون مثل قبله یعنی اگه 100 تا عکس دانلود میکردن قبلا بازم همون 100 تا رو دانلود میکنن
  حالا اگه سرعت کم باشه خوب زمان دانلود میره بالا چه ربطی به حجمش داره؟
  یعنی اگه یکی 100 تا عکس با سرعت پایین دانلود کنه حجمش کمتر از زمانی میشه که 100 تا عکس با سرعت بالا دانلود کنه؟؟؟؟؟؟
  این دیگه از اون حرفا بود
  خوب بگین دستکاریش کردین که حجم زودتر تموم شه
  کسی مگه میتونه کاری بکنه
  شما هم گرونتر بفروش مثل بقیه

1