همزمان با روز جهانی گردشگری

نمایشگاه تخصصی مشارکت ملی گردشگری برپا شد

24 سپتامبر 2015 - 22:50 dsfr.ir/464nw

نمایشگاه تخصصی مشارکت ملی گردشگری با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در بوستان نوروز مجموعه فرهنگی و گردشگری عباس آباد تهران افتتاح شد.

به گزارش میراث آریا، نمایشگاه تخصصی مشارکت ملی گردشگری عصر روز 2 مهرماه با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری، رجبعلی خسروآبادی مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران، فعالان عرصه گردشگری و جمع کثیری از شهروندان در بوستان نوروز افتتاح شد.

مسعود سلطانی فر در حاشیه مراسم افتتاح این نمایشگاه گفت: هر سال در آستانه روز جهانی گردشگری، در تمامی کشورها مراسمی برای گرامی داشت این روز برگزار می شود تا مردم با گردشگری و توسعه فعالیت های گردشگری آشنا شوند. تلاش ما این است که ایران را به همه ایرانیان و جهانیان معرفی کنیم، ایران سرزمینی است که ما می گوییم یک کشور موزه است چراکه آثار و جاذبه های بی شمار فرهنگی، تاریخی، زیارتی، طبیعی و مذهبی در کشور ما وجود دارد که هر ساله مورد بازدید بسیاری از گردشگران جهان قرار می گیرد. وی در پایان اظهار داشت: باور ما این است که در فضای پس از تحریم، حوزه گردشگری بیشترین تاثیرات مثبت را خواهد پذیرفت و معتقدیم گردشگری موتور محرک خروج کشور از رکود اقتصادی خواهد بود.

این مراسم باشکوه که با آتش بازی و اجرای موسیقی آیینی استان خراسان شمالی آغاز شد با قرعه کشی مسابقه عکس اینستاگرامی آثار و جاذبه های تاریخی و فرهنگی ادامه پیدا کرد. در این قرعه کشی، عکس میلاد ابراهیمی از مقبره کوروش به عنوان عکس برتر انتخاب شد.

این نمایشگاه در 30 غرفه با حضور فعالان بخش خصوصی عرصه گردشگری برپا شده و از امروز 2 مهرماه تا 5 مهرماه میزبان علاقه مندان خواهد بود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1