انتشار جامع ترین کتاب راهنمای گردشگری، تاریخ و اطلس ایران

23 سپتامبر 2015 - 17:30 dsfr.ir/en3k5

انتشارات موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی گیتاشناسی، کتاب «چهره ایران؛ راهنمای گردشگری استان های ایران» را روانه بازار نشر کرده است. این انتشارات بیشتر اطلس های منتشر شده را با ویراست جدید به چاپ رسانیده است.

مصطفی آورم از مسئولان اجرایی انتشارات موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی گیتاشناسی از انتشار کتاب «چهره ایران؛ راهنمای گردشگری استان های ایران» خبر داد و گفت: این اثر جدیدترین عنوان منتشر شده این موسسه است که در قطع وزیری و در 512 صفحه چاپ شده است.

وی ادامه داد: در این کتاب موضوعاتی چون آشنایی با سلسله های تاریخی ایران همراه با نقشه های تاریخی، اطلس ایران، معرفی و آشنایی با استان های ایران (31 استان) همراه با شرح حال توریستی و گردشگری هر استان، نقشه راهنمای استان ها و مراکز استان ها (62 عنوان نقشه شهری و استانی)، معرفی و آشنایی با شهرستان های هر استان همراه با تصاویر رنگی از نقاط دیدنی و جاذبه های توریستی و گردشگری هر شهرستان بررسی شده است.

وی افزود: علاوه بر این کتاب، امسال کتاب «اطلس تهران» نیز به روز رسانی شده و ویراست جدیدی از آن ارائه شده است. هم چنین ویراست جدید کتاب «گیتاشناسی نوین کشورها» نیز عرضه شده که امسال 7 صفحه به آن اضافه شده است.

آورم در پایان گفت: در سال جاری ویراست جدیدی از کتاب «اطلس جامع گیتاشناسی» نیز ارائه شده و نسخه جدید «اطلس گیتاشناسی استان های ایران» در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

عناوین بخش های کتاب شامل:
الف: آشنایی با سلسله های تاریخی ایران همراه با نقشه های تاریخی
ب: اطلس ایران: نقشه های موضوعی، سیاسی، محیط زیست، تالاب ها و دریاچه ها، آثار تاریخی و باستانی، و نقشه راه آهن سراسری ایران
پ: معرفی و آشنایی با استان های ایران (31 استان) همراه با شرح حال توریستی و گردشگری هر استان و نقشه راهنمای استان ها و مراکز استان ها (62 عنوان نقشه شهری و استانی)
ت: معرفی و آشنایی با شهرستان های هر استان همراه با تصاویر رنگی از نقاط دیدنی

برای تهیه این کتاب به وب سایت موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی گیتاشناسی ایران مراجعه کنید.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 11 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1