20 سپتامبر 2019 - 12:20

مسابقه آزاد "لاته آرت" و برنامه تست قهوه در روز جهانی گردشگری

21 سپتامبر 2015 - 12:40 dsfr.ir/sz3tw

عمارت مسعودیه به عنوان یکی از مفاخر معماری و فرهنگی تهران با همکاری نماینده رسمی انجمن جهانی رویدادهای قهوه روز پنجم مهرماه برنامه باریستا کمپ را برگزار خواهد کرد که طی آن، مسابقه آزاد لاته آرت و برنامه تست قهوه اجرا می‌شود و قهوه سازان ایرانی همزمان با روز جهانی گردشگری در این عمارت به رقابت خواهند پرداخت.

به گزارش روابط عمومی کورتادو، این برنامه با هدف آموزش، ارتقای سطح علمی و عملی قهوه دوستان و آشنایی با فرهنگ اصیل ایران و قهوه در بین علاقه‌مندان در 3 رشته باریستا، لاته آرت و بروئینگ برگزار خواهد شد. برای نیل به این هدف کارگاه ها و مسابقات مختلفی از جمله کارگاه های عملی و نمایش فیلم باریستا کمپ 2015 سوماترا، اجرای اولین دوره آزمایشی مسابقات بروئینگ، اجرای مسابقه لاته آرت آزاد فری استایل، مسابقه باریستا و طراحی بهترین سیگنیچر (دستورالعمل ایرانی) با اسپرسو و ... پیش بینی شده است.

همچنین در این برنامه، کورتادو به مسئولان کافه ها سهولت در امر سرویس دهی به مشتری، مدیریت نرم افزاری کافه و دسترسی به اطلاعات از راه دور را آموزش خواهد داد که می تواند باعث تسریع و تسهیل کار مدیران کافی شاپ ها شود.

علاوه بر برگزاری برنامه باریستا کمپ، عمارت مسعودیه با همکاری انجمن باریستا ایران برنامه های مشترک دیگری نیز از جمله آموزش مهارت های به عمل آوری و دم کردن قهوه، روش های نوین دم و عمل آوری قهوه در سفر، ایجاد جذابیت علمی در سفر برای گردشگران به راهنمایان تور و محلی را برگزار خواهد کرد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1