17 آوریل 2024 - 00:28

حضور ایران در نمایشگاه گردشگری ماتای مالزی

9 سپتامبر 2015 - 14:00 dsfr.ir/q15qx

سی و هفتمین دوره نمایشگاه «ماتای مالزی» با حضور کانون جهان گردی و اتومبیل رانی به نمایندگی از سازمان میراث فرهنگی به همراه اصناف و فعالان گردشگری، صنایع دستی و گردشگری، در مرکز تجارت جهانی «پوترا» در شهر «کوالالامپور» و با حضور بیش از 190 شرکت کننده از سراسر جهان، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهان گردی و اتومبیل رانی، ارائه بسته های سفر ویژه علایق و مذهب های مختلف، بسته های ارزان قیمت سفر، توزیع اقلام تبلیغاتی در زمینه معرفی ظرفیت های سرمایه گذاری و جاذبه های گردشگری ایران، برگزاری نشست های تخصصی در حوزه گردشگری و عرضه صنایع دستی، از مهم ترین فعالیت های غرفه ایران در این نمایشگاه بود.

ایران سالانه به طور متوسط میزبان 1 هزار مالزیایی است که با روادید گردشگری وارد می شوند و نمایندگان صنعت گردشگری ایران در این رویداد جهانی تلاش کردند تا ضمن معرفی آثار و اماکن گردشگری کشور، گردشگران مسلمان بیشتری را به بازدید از جاذبه های مذهبی، طبیعی، درمانی و تاریخی کشورمان تشویق و ترغیب کنند.

شایان ذکر است؛ نمایشگاه ماتای مالزی یکی از بزرگ ترین و مهم ترین نمایشگاه های گردشگری است. در این نمایشگاه شرکت ها علاوه بر ارتباط مستقیم با سایر دست اندرکاران و فعالان صنعت توریسم جهان، مستقیما انواع پکیج های مسافرتی را ارائه داده و به فروش می رسانند.

1