17 آوریل 2024 - 01:21
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی خوزستان:

مجوز ورود خودروی ون گردشگری به خوزستان صادر شد

5 مارس 2024 - 21:20 dsfr.ir/6g75u

مجوز ورود خودروی ون گردشگری به خوزستان صادر شد
اجاره ون مسافرتی برای تور گردشگری با قیمت مناسب
اجاره ون مسافرتی برای تور گردشگری با قیمت مناسب

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی خوزستان گفت: برای توسعه صنعت گردشگری و جذب گردشگران در استان، مجوز ورود خودروی ون و اتوبوس ویژه بخش گردشگری به استان از خارج از کشور صادر شد.

به گزارش «دنیای سفر»، جمال عامری نسب در گفت و گو با خبرنگار مهر تصریح کرد: توسعه زیرساخت های گردشگری در خوزستان به ویژه در زمینه حمل و نقل از اهمیت بالایی برخوردار است و در این راستا، با مساعدت منطقه آزاد اروند تفاهمنامه ای با انجمن دفاتر خدمات مسافرتی منعقد شد که امکان ورود ون مخصوص گردشگری به استان فراهم شده است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان افزود: این مجوز صرفاً به دفاتر خدمات مسافرتی اجازه می دهد تا از خارج از کشور ون را وارد کنند و خدمات گردشگری را در استان ارائه دهند.

عامری نسب بیان کرد: برای واردات ون های گردشگری، هر شخص حقیقی یا حقوقی که مجوز فعالیت در حوزه گردشگری در استان خوزستان دارد، می تواند به منطقه آزاد اروند مراجعه کند و با دریافت مجوز بازرگانی و کد شیما، ثبت سفارش را در سامانه جامع تجارت انجام دهد.

وی توضیح داد: پس از تأیید ثبت آماری، کارهای واردات و ترخیص را می توان به راحتی انجام داد. این فرآیند برای هر شخص حقیقی یا حقوقی قابل انجام است و هیچ مشکلی در این سیستم وجود ندارد.

1