چهارمین نمایشگاه گل و گیاه در کرج افتتاح شد

7 سپتامبر 2015 - 09:00 dsfr.ir/dd6p2

چهارمین نمایشگاه گل و گیاه کرج عصر دیروز با حضور مسئولان استانی در پارک چمران این کلانشهر افتتاح و آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه علی ترکاشوند شهردار کرج با اشاره به بخش های مختلف چهارمین نمایشگاه گل و گیاه این شهر گفت: فرش گلی با مساحت 2500 متر مربع در این نمایشگاه ایجاد شده است که همه گل های آن برگرفته از گیاهان قرآنی بوده و به همین دلیل باغ قرآنی نام گذاری شده است.

وی در ادامه با تاکید بر احیاء باغ شهر کرج گفت: سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری کرج در این راستا از بخش خصوصی حمایت کرده و پشتیبانی خود را برای احیای باغ شهر کرج تداوم خواهد داد.

ترکاشوند با اشاره به نمایشگاه های گل و گیاه کشور و همچنین نمایشگاه گل کرج تصریح کرد: کیفیت بسیاری از این نمایشگاه ها بالاتر از نمایشگاه های گل خارجی بوده و قابلیت رقابت با آن ها را دارد.

وی در پایان قابلیت های اقتصادی گل و گیاه را جایگزین مناسبی برای اقتصاد نفتی دانست و اظهار امیدواری کرد که در آینده از این محل درآمد قابل توجهی عاید تولید کنندگان گل و گیاه و همچنین کشور شود.

در ادامه این مراسم محمدرضا زین العابدینی رئیس سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری کرج محور نمایشگاه گل و گیاه امسال را مشارکت مناطق 12 گانه شهرداری کرج، سازمان زیباسازی و پسماند ها و همچنین جلب حمایت های مردمی و بخش خصوصی عنوان کرد.

1