25 فوریه 2024 - 02:19

بهترین هتل های کرمانشاه را بشناسید

20 ژانویه 2024 - 12:00 dsfr.ir/pw3td

بهترین هتل های کرمانشاه را بشناسید
دنیای سفر
هتل کاروانسرای لاله بیستون کرمانشاه

در این مطلب قصد داریم بهترین هتل های کرمانشاه را به شما معرفی کنیم تا در سفر به کرمانشاه بهترین اقامت را داشته باشید.

کرمانشاه یکی از زیباترین شهرهای ایران است که با جاذبه های طبیعی و تاریخی خود به شدت شما را غافلگیر خواهد کرد. این شهر به معنای واقعی کلمه زیباست و شگفتی های فراوانی دارد. فصول سرد سال در این شهر با بارش برف همراه است و چه بهار زیبایی را بعد از تمام شدن زمستان در این شهر خواهید دید! همه چیز در این شهر بیش از حد رویایی و غیرقابل باور است. به همین دلیل در بیشتر فواصل سال خصوصاً در نیمه اول تابستان همیشه مملو از مسافر و گردشگر بوده و شلوغ است.

هتل پارسیان در کرمانشاه

هتل پارسیان کرمانشاه

اولین هتلی که قصد داریم در کرمانشاه به شما معرفی کنیم هتل پارسیان کرمانشاه است. یکی از هتل های ۵ ستاره و زیبای شهر کرمانشاه که در غرب ایران نظیر ندارد. این هتل در سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را آغاز کرد و با ۵ ستاره درخشان در ۶ طبقه و با ۱۰۰ اتاق و سوئیت به خوبی بهترین امکانات و خدمات را برای مسافران و گردشگران فراهم می کند. بد نیست بدانید که این هتل عضو گروه هتل های پارسیان بوده و خدمات متنوع و متعددی را برای مسافران خود در نظر گرفته است. هتل پارسیان کرمانشاه در کنار تمام امکانات خود، پارکینگ مسقف طبقاتی هم دارد. بد نیست بدانید که پارکینگ طبقاتی این هتل در ضلع شمالی مجموعه قرار گرفته است. ضمن اینکه ورود و دسترسی به آن بدون آسانسور و صرفاً از طریق پله به سمت لابی انجام می شود.

هتل پارسیان دقیقاً در بلوار شهید کشوری، جنب پل ولایت در شهر کرمانشاه قرار گرفته است و چون موقعیت مناسبی دارد، دسترسی اولیه و آسانی را هم به مراکز مختلف شهر برای شما فراهم خواهد کرد. از دیگر مزایای آن می توان به نزدیکی این هتل به پردیس سینمایی فرهنگ، طاق بستان، موزه پارینه سنگی زاگرس، شکارگاه خسرو پرویز، مسجد جامع شافعی، بازار سنتی کرمانشاه، تکیه معاون الملک و غیره اشاره کرد. همچنین فاصله این هتل تا فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه ۵ کیلومتر، تا ترمینال شهید کاویانی ۲ کیلومتر، تا ترمینال راه کربلا ۱۴ کیلومتر و تا راه آهن شهر کرمانشاه نیز ۶ کیلومتر است.

هتل سینا در کرمانشاه

دومین هتلی که با تمامی امکانات خود توانسته است توجه مسافران و گردشگران زیادی را به خود جلب کند، هتل سینا در کرمانشاه است. این هتل در سال ۱۳۹۲ به طور کامل مورد بازسازی قرار گرفت؛ اما به طور رسمی فعالیت خود را در سال ۱۳۵۰ آغاز کرده است. هتلی ۲ ستاره و البته دوطبقه با ۲۶ سوئیت و اتاق که البته فاقد آسانسور است و بهترین و با کیفیت ترین خدمات را برای مهمانان خود در نظر گرفته است.

از جاذبه های این هتل می توان به نزدیک بودن آن به دیدنی های شهر کرمانشاه مانند تکیه معاون الملک، مسجد شافعی، تکیه بیگلر بیگی و غیره اشاره کرد. تمامی این جاذبه ها فقط ۲ کیلومتر تا هتل سینا فاصله دارند. همچنین فاصله این هتل تا طاق بستان و پارک کوهستان به صورت پیاده روی فقط ۱۴ کیلومتر است.

هتل آپارتمان کوروش در کرمانشاه

هتل بعدی در کرمانشاه، هتل آپارتمان کوروش است. این هتل آپارتمان در سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را شروع کرد و دو فاز دارد. فاز جدید آن در سال ۱۳۹۶ افتتاح شد. این هتل آپارتمان ۵ طبقه با ۸ آپارتمان دوخوابه و ۹۰ متری، ۸ آپارتمان ۲ تخته، ۸ آپارتمان ۳ تخته و ۴ اتاق چهار تخته و وی آی پی مجهز، تلاش کرده است تا بهترین امکانات و خدمات رفاهی را برای گردشگران و مسافران خود فراهم کند.

این هتل آپارتمان، ۳ ستاره است و به لحاظ موقعیت مکانی هم دسترسی مناسبی به جاذبه های تاریخی، طبیعی و گردشگری شهر کرمانشاه دارد. هتل آپارتمان کوروش در بلوار گلریزان واقع شده است که تا فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی در کرمانشاه و همین طور منطقه توریستی و زیبای طاق بستان فقط ۸ کیلومتر فاصله دارد.

هتل جمشید در کرمانشاه

هتل جمشید کرمانشاه

هتل جمشید هم در میان هتل های کرمانشاه از بهترین ها است. این هتل به طور رسمی در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را آغاز کرد و در ۲ طبقه در حال خدمت رسانی به گردشگران و مسافران شهر کرمانشاه است. هتل جمشید با ۴۰ اتاق و سوئیت در سال ۱۳۹۵ مجدداً مورد بازسازی قرار گرفت. بد نیست بدانید که نمای بیرونی هتل با الهام از معماری اصیل و باستانی ایران طراحی شده است. 

ضمن اینکه در یکی از خوش آب وهوا ترین مناطق کرمانشاه یعنی بلوار طاق بستان قرار گرفته است و فاصله کوتاهی تا جاذبه های این شهر مانند شکارگاه خسرو پرویز، امامزاده ابراهیم و طاق بستان دارد. غار قوری قلعه، بی ستون و دو پارک در غرب و شرق هتل در کنار فرودگاه کرمانشاه، فاصله اندکی تا آن دارند.

این هتل در کنار یک دریاچه و یک قلعه قدیمی سفیدرنگ قرار گرفته که همین موضوع سبب شده است مورد توجه گردشگران زیادی قرار بگیرد. فاصله این هتل از جاذبه های شهر، اندک است و شما هم با اتومبیل و هم با کمی پیاده روی کردن می توانید به راحتی خود را به جاذبه های گردشگری شهر کرمانشاه برسانید.

هتل های منحصربه فرد در کرمانشاه

رزرو هتل در کرمانشاه می تواند کار جذابی باشد. چون با اینکه هتل های زیادی در این شهر وجود ندارد؛ اما با امکانات و خدمات مختلف و متنوعی از گردشگران و مهمانان شهرشان پذیرایی می کنند. توصیه ما به شما این است که برای سفارش و رزرو کردن هتل در کرمانشاه حتماً با مجموعه های بزرگ و خوشنامی مانند فلای تودی همکاری کرده و از خدمات آن ها استفاده کنید.

1