معاون صنایع دستی سازمان:

عکس عامل مهمی در معرفی فرهنگ یک منطقه است

5 سپتامبر 2015 - 17:00 dsfr.ir/jk2oe

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: از تلاش های اداره کل میراث فرهنگی و استانداری خوزستان در معرفی ظرفیت های استان از جمله برگزاری نمایشگاه عکس که می تواند راه خوبی برای معرفی فرهنگی و سنت های مردم منطقه باشد قدردانی می کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی خوزستان؛ بهمن نامورمطلق معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: استاندار و مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری خوزستان و معاونان این اداره با تلاش فراوان و برنامه ریزی دقیق توانستند گام های جدی و محکمی در ارتقاء این حوزه‌ها بردارند به گونه ای که رشد قابل توجهی را نسبت به گذشته شاهد هستیم.

وی اظهار کرد: رئیس جمهور در موضوعات مربوط به میراث فرهنگی و گردشگری خوزستان اهتمام ویژه دارد و مسئولان دولتی را همواره به ارتقا این امر توصیه می‌کند.

وی خاطر نشان کرد: نمایشگاه خوزستان زیبا را در استان افتتاح کردیم که واقعا حرکتی جالب توجه برای معرفی داشته های این استان زیبا در عرصه گردشگری است. عکس ها می توانند بیانگر آداب ‌و ‌رسوم، فرهنگ و بسیاری از موضوعات دیگر باشند و با مخاطب خود با زبان سکوت صحبت های تاثیرگذاری کنند. چه بسیار عکس هایی که فریادشان تا ابد در تاریخ جاودان ماند و با دیدن این عکس ها انسان به فکر فرو می رود.

نامورمطلق اظهار داشت: عکس نیز می تواند عامل مهمی در معرفی یک منطقه باشد و با همین زبان عکس می توان به جذب گردشگر و در نتیجه آن کمک به اشتفال و جذب سرمایه کرد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 10 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1