28 نوامبر 2023 - 01:08

تمامی واحدهای اقامتی رسمی و اضطراری مشهد تکمیل شد

16 سپتامبر 2023 - 20:20 dsfr.ir/zv4lf

تمامی واحدهای اقامتی رسمی و اضطراری مشهد تکمیل شد
razavi.news
تمامی واحدهای اقامتی رسمی و اضطراری مشهد تکمیل شد

رئیس جامعه حرفه ای هتلداران خراسان رضوی از تکمیل تمامی واحدهای اقامتی رسمی و اضطراری مشهد خبر داد.

به گزارش «دنیای سفر»، محمود مادرشاهیان در گفت و گو با ایسنا در خصوص وضعیت ظرفیت های اقامتی مشهد، اظهار کرد: کل ظرفیت اسکان مشهد در ۳ تا ۴ روز دهه پایانی ماه صفر اعم از هتل ها، هتل آپارتمان ها، مهمان پذیرها و خانه های مسافر دارای مجوز رسمی به طور کامل تکمیل شد.

وی افزود: همچنین حدود ۷۰۰ هزار اسکان اضطراری برای این ایام پیش بینی شده بود که تمام ظرفیت اسکان های اضطراری مشهد نیز تکمیل شد و هیچ مشکل خاصی به وجود نیامد.

رئیس جامعه حرفه ای هتلداران خراسان رضوی در پاسخ به این سوال که آیا با کمبود اسکان هم روبرو شدیم یا خیر، خاطرنشان کرد: ورود حجم بالایی از زائران در دهه پایانی صفر پیش بینی شده بود، اما کمبود اسکان نداشتیم و مشکلی برای اسکان و اقامت زائران به وجود نیامد.

مادرشاهیان در خصوص بازرسی‎ های صورت گرفته در این ایام عنوان کرد: توانستیم بیش از ۶۰ تا ۷۰ درصد واحدهای اقامتی رسمی مشهد را به صورت تصادفی بازدید کنیم. ۱۵۰ بازرس برای واحدهای اقامتی رسمی داشتیم که این بازرسان به صورت شبانه روزی در خدمت زائران بودند. خوشبختانه به همت تمام مدیران استان و بازرسین توانستیم رضایت مندی خوبی از زائران داشته باشیم.

1