با دعوت رسمی سنکی پتریک رئیس فداراسیون جهانی راه انجام می شود:

حضور نماینده وزارت راه و شهرسازی در اجلاس جهانی حفظ و ارتقای راه ها

2 سپتامبر 2015 - 12:40 dsfr.ir/av2ba

مدیرکل دفتر نظارت و ارزیابی نظام های حمل و نقل و تشکل های حرفه ای وزارت راه و شهرسازی به دعوت رئیس فداراسیون جهانی راه (IRF) در اجلاس "حفظ و ارتقای راه ها" حضور پیدا می کند و درباره وضعیت ساخت و نگه داری راه ها و فرصت های سرمایه گذاری در ایران گزارش می دهد.

ابوالقاسم سلطانی با اشاره به دعوت سنکی پتریک رئیس فداراسیون جهانی راه (IRF) از او برای حضور در نخستین اجلاس بین المللی "حفظ و ارتقای راه ها" گفت: این اجلاس با حضور نمایندگانی از کشورهای اروپا و آسیای مرکزی 24 تا 27 شهریور در استانبول ترکیه برگزار می شود.

وی افزود: طبق دعوتی که از من شد قرار است روز 25 شهریور به مدت 20 دقیقه درباره ساخت و نگه داری راه ها و مدیریت دارایی های زیرساخت های حمل و نقل در ایران به حاضران در اجلاس گزارش بدهم.

مدیرکل دفتر نظارت و ارزیابی نظام های حمل و نقل و تشکل های حرفه ای وزارت راه و شهرسازی درباره محورهای گزارش خود در اجلاس "حفظ و ارتقای راه ها" یادآور شد: وضعیت ساخت و نگه داری راه ها، روند کاهش تلفات رانندگی سالانه متأثر از ارتقای ایمنی و به سازی جاده ها، احداث باندهای دوم و تأثیری که بر روند کاهش تصادفات و برخوردهای رو به رو می گذارد مباحثی را طرح خواهم کرد.

سلطانی با بیان اینکه پیمانکاران فعال در پروژه های مشارکتی و تأمین کنندگان مالی همچون نمایندگان بانک ها نیز در اجلاس "حفظ و ارتقای راه ها" حضور دارند ادامه داد: از آنجا که همایش فرصت های سرمایه گذاری "حمل و نقل" و "مسکن و شهرسازی" ایران در تاریخ 3 و 4 اکتبر 2015 مصادف با 11 و 12 مهرماه در تهران برگزار خواهد شد، درباره این همایش و فرصت های سرمایه گذاری در پروژه های راه و شهرسازی ایران مطالبی را بیان می کنم.

« دنیای سفر » این نوشته را از « پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
7 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1