16 آوریل 2024 - 14:57
در حاشیه نمایشگاه بین المللی گردشگری انجام می شود؛

تخفیف ویژه کانون جهانگردی برای صدور گواهینامه بین المللی

7 فوریه 2023 - 10:10 dsfr.ir/v3698

تخفیف ویژه کانون جهانگردی برای صدور گواهینامه بین المللی
های هالیدی
صدور گواهینامه بین المللی رانندگی

کانون اتومبیلرانی و جهانگردی به مناسبت سالگرد تاسیس این کانون در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته برای صدور گواهینامه بین المللی رانندگی ۵۰ درصد تخفیف ارائه می دهد.

به گزارش «دنیای سفر»، در حاشیه «شانزدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته» و «سی و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی» که از صبح امروز افتتاح شده و تا روز ۲۱ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران ادامه خواهد داشت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران هشتاد و هشتمین سالگرد تأسیس خود را جشن می گیرد.

به همین منظور فردا ۱۹ بهمن در غرفه این کانون، برنامه ویژه ای اجرا می شود ضمن اینکه به همین مناسبت ۵۰ درصد تخفیف صدور گواهینامه بین المللی رانندگی و صدور کارت اشتراک را به مناسبت ۸۸ سالگی تأسیس این کانون ارائه می کند.

رونمایی از اپلیکیشن امداد خودرو و معرفی ظرفیت آفرود در بستر متاورس و بازدید از جاذبه های ایران با استفاده از تکنولوژی VR از جمله برنامه های کانون جهانگردی در نمایشگاه امسال است.

نمایش خودروهای تاریخی، اتومبیل های طبیعت گردی، خودروهای آفرود و کمپر، رونمایی از نخستین فروشگاه مجازی صنایع دستی در بستر متاورس، برگزاری جلسات تخصصی از جمله برنامه های دیگر این کانون در نمایشگاه است.

1