4 ژوئیه 2020 - 06:28
رئیس جمهوری در جمع مردم همدان:

11 پروژه گردشگری استان همدان تا پایان سال 95 به بهره برداری می رسد

25 اوت 2015 - 15:30 dsfr.ir/5w2yf

11 پروژه گردشگری استان همدان تا پایان سال 95 به بهره برداری می رسد
عکس از ایرنا

رئیس جمهور در جمع مردم همدان گفت: سازمان میراث فرهنگی متعهد است 11 پروژه گردشگری استان همدان را با 50 میلیارد تومان تسهیلات تا پایان سال 95 به بهره برداری برساند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، دکتر حسن روحانی امروز سه شنبه در جمع مردم همدان در ورزشگاه شهدای قدس افزود: افتخار ماست که به قانون متعهد باشیم، طبق این قانون متحد باشیم و خودمان را برای انتخابات پایان سال جاری آماده کنیم. وی اظهار امیدواری کرد که انشاالله همه نهادهای کشور از دولت، شورای نگهبان، مجلس شورای اسلامی، قوه قضاییه، نیروهای مسلح همه و همه دست به دست هم خواهیم داد و شاهد یک انتخابات شکوهمند در ایران خواهیم بود.

 

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: "همدان، همدان شور و نشاط و دلاوری؛ همدانی که از همه خیابان ها و کوچه های این شهر رایحه مهر و محبت و صفا و برادری و اتحاد استشمام می شود."

رییس جمهوری تصریح کرد: استقبال پر شور مردم شریف استان همدان در خیابان های این شهر به معنای قدردانی مردم از نظام اسلامی از انقلاب اسلامی و همچنین از خادمان کوچک خودشان در دولت تدبیر و امید است.

روحانی اظهار کرد: همدان به عنوان مرکز کهن ترین دولت و تاریخ تمدن، در سرزمین ایران عزیز ماست. همدان شهر بزرگان و شهر بوعلی سیناها و شهر باباطاهر ها و سیدجمال الدین اسدآبادی ها است، همدان شهر میرسیدعلی همدانی و شهری است که مرکز افتخارآفرینی برای ملت ایران است.

رییس جمهوری افزود: فعالیت فرهنگی بنیاد ابن سینا با هزینه ای که نیاز داشته و تامین اعتبار شده، به توسعه فعالیت خود ادامه خواهد داد و همچنین برای طرح های صنعتی، معدنی و کشاورزی نیز 1200 میلیارد تومان تسهیلات مد نظر قرار گرفته که ان شالله بانک ها این اعتبارات را در اختیار کارآفرینان قرار می دهند.

وی با اشاره به جذابیت های گردشگری همدان، گفت: سازمان میراث فرهنگی متعهد است 11 پروژه گردشگری این استان را با 50 میلیارد تومان تسهیلات تا پایان سال 95 به بهره برداری برساند.

روحانی در پایان سخنان خود گفت: جمعا در این سفر 42 طرح و پروژ عمرانی با اعتبار 847 میلیارد تومان برای استان همدان در نظر گرفته شده است که همه این طرح ها در سال 94 و 95 به اتمام و بهره برداری خواهد رسید.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1