13 ژوئن 2024 - 11:03
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی ایران گردی و جهان گردی:

مأمور به ساخت مجتمع های رفاهی بین راهی هستیم

10 سپتامبر 2022 - 16:40 dsfr.ir/na82u

مأمور به ساخت مجتمع های رفاهی بین راهی هستیم
ایلنا
مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در نیر

مدیر عامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی از مجتمع های خدماتی، بهداشتی و رفاهی بین راهی در مسیر زائران اربعین بازدید کرد و گفت: مأمور به ساخت مجتمع های خدماتی هستیم.

به گزارش «دنیای سفر» به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی، روح الله محمد حسین زاده مدیر عامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی در حاشیه بازدید از مجتمع های خدماتی، بهداشتی و رفاهی بین راهی در مسیر زائران اربعین گفت: شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی از سوی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مسئول و مأمور ساخت مجتمع های خدماتی و رفاهی بین راهی در شهرهای مختلف ایران است.

او با اشاره به خدمات رسانی به زائران در مسیر اربعین، تصریح کرد: در کنار این مجتمع های خدماتی و رفاهی، موکب هایی برای خدمات رسانی به زائران ایجاد شده است. زحمات مدیران کل استان ها را در این زمینه نباید نادیده گرفت، آن ها بر خدمات رسانی زائران نظارت می کنند.

حسین زاده افزود: در کنار مجتمع های خدماتی و رفاهی استان های همدان، آذربایجان غربی، ایلام و کرمانشاه، موکب هایی ایجاد شده است که خادمان مشغول خدمت رسانی به زائران هستند.

مدیر عامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی تصریح کرد: امیدوارم با هماهنگی هایی که با وزارت کشور انجام می شود، بتوانیم در سال های آینده کمک جدی تری به ستاد اربعین و زائران حرم امام حسین (ع) داشته باشیم. همچنین برای مسیر اربعین باید فکر جدی تری شود.

او در مورد سایر خدمات وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به زائران حرم امام حسین (ع) گفت: ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر توسط معاونت گردشگری در استان ها پیگیری می شود و بخش اعظمی از مدیران کل در استان ها درگیر کار هستند.

حسین زاده تصریح کرد: غرفه های صنایع دستی در شهرهای مرزی مانند مهران و قصر شیرین راه اندازی شده است.

1