مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور:

بهره برداری کامل از آزادراه ساوه-همدان با حضور رئیس جمهور در هفته دولت

25 اوت 2015 - 11:30 dsfr.ir/3s7n6

بزرگراه تهران-ساوه-همدان که غرب کشور را به پایتخت متصل می کند، محل گذر کامیون ها، اتوبوس ها و سواری های بسیاری است که ناچارند برای استفاده از بزرگراه از مسیر تهران-ساوه-همدان و در نهایت غرب کشور، از آن استفاده کنند، اما به رغم پرداخت عوارض، از کمترین امکانات بزرگراهی محروم بودند.

علی نورزاد مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، از افتتاح آزاداره ساوه-همدان در جریان سفر هئیت دولت به همدان و با حضور رئیس جمهور همزمان با هفته دولت خبر داد و گفت: با تکمیل عملیات اجرایی در قطعه دوم آزادراه ساوه-همدان، این آزادراه به طور کامل در هفته دولت با حضور رئیس جمهور به بهره برداری می رسد.

نورزاد افزود: مسافران جاده ای تهران که قصد عزیمت به همدان را دارند، می توانند با استفاده از مسیر آزادراه تهران-ساوه و ساوه-همدان مسیری آزادارهی را تا مقصد طی کنند. وی افزود: 28 کیلومتر باقی مانده از آزادراه ساوه-همدان که روزهای پایانی عملیات اجرایی در آن را شاهد هستیم، پروژه ای بود که در دولت تدبیر و امید در حال اتمام است.

نورزاد یادآور شد: آزادراه همدان-ساوه مسیر ارتباطی غرب به مرکز کشور بـه طول 175 کیلومتر است که در دو قطعه 90 و 85 کیلومتری اجرا شد. قطعه اول این آزادراه به طول 90 کیلومتر به بهره برداری رسیده و زیرعبور ترافیک قرار دارد و 28 کیلومتر از قطعه دوم آن به طول 85 کیلومتر هم اکنون روزهای پایانی احداث خود را سپری می کند.

وی با یادآوری اینکه ایمنی این آزادراه به طور کامل تأمین شده است، ادامه داد: عبدالهاشم حسن نیا معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به نمایندگی از این سازمان از این مسیر بازدید کرد و با حضور وی در جلسه ای امور افتتاح این آزادراه نهایی و صورت جلسه شد؛ در حال حاضر فقط 3 کیلومتر از آسفالت لایه دوم در مسیر باقی مانده که برای هفته دولت تکمیل و آماده بهره برداری خواهد شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 4 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1