2 مارس 2024 - 08:13
روحانی در بدو ورود به همدان:

سفر کاروان دولت به همدان آغاز حرکت پر شتاب برای توسعه این استان است

25 اوت 2015 - 10:30 dsfr.ir/1u3fu

دکتر حسن روحانی صبح امروز همزمان با هفته دولت، وارد فرودگاه همدان شد و در بدو ورود از سوی نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و جمعی از مقامات و مسئولان ارشد محلی مورد استقبال قرار گرفت.

رییس جمهور در تشریح اهداف و برنامه های سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان همدان گفت: برنامه های خوبی برای توسعه و آبادانی استان همدان در نظر گرفته شده است و امیدوارم این سفر آغاز حرکت پر شتابی برای توسعه هر چه بیشتر استان همدان باشد.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در بدو ورود به استان همدان در جمع خبرنگاران، همدان را دیار قهرمانان و دلاوران توصیف کرد و گفت: در این سفر مطالبات و نیازمندی هایی که مورد توجه مردم استان است، توسط هیأت دولت مورد بررسی و توجه قرار خواهد گرفت و برنامه هایی  که در تهران و طی جلسات مختلف برای توسعه استان در نظر گرفته شده به اطلاع مردم خواهد رسید.

رییس جمهور سفر کاروان تدبیر و امید به همدان را آغاز حرکت پر شتاب برای توسعه این استان دانست و اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم در دولت یازدهم گام های بلندی برای آبادانی و توسعه بیش از پیش استان برداریم.

روحانی همچنین تقارن سفر دولت به استان همدان را با ایام میلاد ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) و نیز هفته دولت و از طرف دیگر منطبق شدن با ایامی را که به نام همدان و روز بوعلی سینا معروف است، موجب خوشحالی و خرسندی دانست و آن را به فال نیک گرفت.

شایان ذکر است؛ دیدار عمومی با مردم استان همدان، دیدار با علما، ایثارگران و برگزیدگان، شرکت در جلسه توسعه و سرمایه گذاران و نشست شورای اداری، از جمله برنامه های دکتر روحانی در این سفر است.

1