نخستین نشست تخصصی هنر و زیبایی در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می شود

22 اوت 2015 - 16:50 dsfr.ir/4t0lm

نخستین نشست تخصصی هنر و زیبایی با سخنرانی دکتر حسن بلخاری در روز یک شنبه یکم شهریور 1394 خورشیدی ساعت 16 در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، سلسله نشست های تخصصی هنر و زیبایی، تکمیل کننده برنامه ویژه این گنجینه در حوزه زیبایی است که در کنار "نمایشگاه زیبایی" هم زمان با آغاز جشنواره ماه هشتم، تشکیل می شود. نمایشگاه «زیبایی»، در برگیرنده 10 اثر گزیده کتابخانه و موزه ملی ملک است که از روز یک شنبه 25 مرداد 1394 خورشیدی گشایش می یابد. سلسله نشست های تخصصی هنر و زیبایی در کنار این نمایشگاه، زمینه را برای بررسی تخصصی پدیده "زیبایی" فراهم می آورد.

هفتمین جشنواره ماه هشتم به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت، با برنامه های گوناگون فرهنگی و هنری همچون نمایشگاه، تور ویژه، نشست تخصصی، کارگاه آموزشی، شهر فرنگ خوانی، نقالی و منقبت خوانی از روز یک شنبه 25 مرداد 1394 تا روز چهارشنبه 4 شهریور 1394 خورشیدی در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می شود. این جشنواره با برگزاری آیین گرامیداشت میلاد امام رضا علیه السلام در روز چهارشنبه 4 شهریور 1394 خورشیدی پایان خواهد یافت.

کتابخانه و موزه ملی ملک، نخستین موزه وقفی-خصوصی ایران و یکی از 6 کتابخانه بزرگ کشور در حوزه نسخه های خطی است که در محوطه تاریخی باغ ملی تهران به نشانی "میدان امام خمینی، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد" جای گرفته است. این گنجینه در روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8:15 تا 16:45 (پنج شنبه ها تا 15:45) فعالیت می کند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
12 + 8 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1