آغاز پیش فروش بلیت قطار از فردا

30 ژانویه 2022 - 14:00 dsfr.ir/d85xk

آغاز پیش فروش بلیت قطار از فردا
diyarmirza.ir
مسافران منتظر سوار شدن به قطار هستند

عرضه بلیت قطارهای مسافری رجا برای بازه زمانی ۱۶ لغایت ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۷ صبح روز یکشنبه ۱۰ بهمن ماه آغاز می شود.

به گزارش «دنیای سفر» از روابط عمومی شرکت حمل و نقل ریلی رجا، معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر گفت: فروش بلیت قطارهای مسافری رجا به صورت هم زمان اینترنتی و اپلیکیشن ها، سامانه تلفنی ۱۵۳۹ و فروش حضوری از طریق کلیه مراکز مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور انجام می شود.

رضا عصاری افزود: پیش فروش بلیت قطار برای کلیه مسیرها به جز مسیر تهران- مشهد، تهران- طبس و تهران- خواف و بالعکس در روز یکشنبه دهم بهمن ماه از ساعت ۷ صبح آغاز می شود.

وی زمان فروش بلیت قطار برای مسیرهای تهران - مشهد، تهران - طبس و تهران - خواف و بالعکس را نیز ساعت ۱۴ همان تاریخ اعلام کرد.

معاون اجرایی رجا عنوان کرد: هم وطنان برای کسب اطلاعات بیشتر، همچنین دریافت برنامه حرکت قطارها، بهای بلیت و … می توانند به صورت شبانه روزی و از سراسر کشور با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق شماره تلفن ۱۵۳۹ تماس حاصل کرده یا به پایگاه اینترنتی www.raja.ir مراجعه کنند.

عصاری در خصوص اجرای پروتکل های بهداشتی در قطارهای رجا یادآور شد: با شیوع ویروس کرونا در کشور، این شرکت اقدامات متعددی را با شعار "سفر هوشمند (سفر+سلامت)" اعم از: کنترل وضعیت سلامتی و بهداشت مأموران قبل از اعزام، ضدعفونی قطارها در مبدأ و طول سفر، استفاده از ظروف یک بار مصرف پذیرایی، رعایت فاصله گذاری اجتماعی در قطارها، جانمایی و تعبیه مواد ضدعفونی کننده در قطارها، عدم فروش بلیت به بیماران کرونایی و … اجرا می کند.

1