تخفیف بلیت قطار به متولدان دهه فجر

1 فوریه 2022 - 14:00 dsfr.ir/gc25i

تخفیف بلیت قطار به متولدان دهه فجر
rah-ahan.ir
مسافران در قطار مشهد تهران

شرکت حمل و نقل ریلی رجا در آستانه آغاز چهل و سومین سالگرد دهه فجر، طرح تسهیلات ویژه #سفر خود را برای متولدان این ایام با عنوان «رهپویان فجر ۱۴۰۰» اجرا می کند.

به گزارش «دنیای سفر» به نقل از شرکت رجا، معاون اجرایی این شرکت با اعلام این خبر گفت: رجا به عنوان بزرگ ترین شرکت حمل و نقل مسافری ریلی کشور و پیشرو در ارائه خدمات نوین، در راستای بزرگداشت ایام مبارک دهه فجر، در بازه زمانی ۱۲ الی ۲۲ بهمن ماه سال جاری، تسهیلات سفر را برای متولدان این دهه در نظر گرفته است.

رضا عصاری افزود: در قالب این طرح، ۲۵ درصد تخفیف برای متولدان ۱۲ الی ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ و ۲۰ درصد تخفیف برای متولدان ۱۲ الی ۲۲ بهمن ماه سال های پس از ۱۳۵۷ که قصد سفر در بازه حرکتی ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری مصادف با ایام پیروزی انقلاب اسلامی را دارند، ارائه می شود.

رضا عصاری تأکید کرد: اعمال این تخفیفات در صورتی که متقاضیان از طریق وب سایت رجا اقدام به تهیه بلیت کنند (به شرط وجود ظرفیت فروش در سامانه آنلاین)، بدون نیاز به هیچ گونه مراحل اداری در فرآیند خرید بلیت، به صورت خودکار و بدون محدودیت مسیر انجام می شود.

معاون اجرایی شرکت رجا در خصوص اجرای پروتکل های بهداشتی در قطارهای رجا یادآور شد: با شیوع ویروس کرونا در کشور، این شرکت اقدامات متعددی را با شعار "سفر هوشمند (سفر+سلامت) " اعم از: کنترل وضعیت سلامتی و بهداشت مأموران قبل از اعزام، ضدعفونی قطارها در مبدأ و طول سفر، استفاده از ظروف یک بار مصرف پذیرایی، رعایت فاصله گذاری اجتماعی در قطارها، جانمایی و تعبیه مواد ضدعفونی کننده در قطارها، عدم فروش بلیت به بیماران کرونایی و … اجرا می کند.

1