عطر یاس مادران در کاخ نیاوران

27 ژانویه 2022 - 16:00 dsfr.ir/rs6ht

عطر یاس مادران در کاخ نیاوران
دریافتی
ویژه برنامه «افتخار ما، مادران ما» به میزبانی مجموعه کاخ موزه نیاوران

مجموعه فرهنگی تاریخی #نیاوران در سومین روز از هفته گرامیداشت مقام زن و در ویژه برنامه «افتخار ما، مادران ما» میزبان جمعی از مادران شهر #تهران شد.

به گزارش «دنیای سفر» به نقل از روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران، این رویداد فرهنگی به میزبانی مریم جلالی مدیر مجموعه نیاوران با حضور زینب اختری مشاور وزیر میراث فرهنگی در امور زنان و خانواده، سیده الهام موسوی مشاور امور بانوان دبیر مناطق آزاد تجاری، صدیقه اعتماد سعید مدیر شبکه رادیویی سلامت، سلیمه رودکی رئیس اداره فرهنگی و مشاور امور بانوان شهردار منطقه یک تهران، ندا سپانلو مدیر گروه دانش شبکه ۴ سیما، مریم رستمی مدیر گروه ورزش و تفریحات رادیو ورزش و همچنین اعضای شورای راهبردی مجموعه نیاوران شب گذشته در این مجموعه برگزار شد.

در این ویژه برنامه از مادران گرانقدر شهدای منطقه یک تهران و بانوان فعال در عرصه های مختلف هنری، فرهنگی و ورزشی تجلیل شد.

در ادامه، تئاتر تعاملی چند رسانه ای با عنوان یاس های نیاوران با نگاهی به زندگی حضرت فاطمه (س) و تجلیل از مقام شامخ زن با نقش آفرینی سهیلا جوادی و صبا سلیمانی همسر و فرزند مرحوم علی سلیمانی به کارگردانی آصف تقی آبادی اجرا شد.

1