27 ژانویه 2022 - 16:54

کاربردی ترین برنامه های موبایل برای سفر!

21 ژوئن 2020 - 11:10 dsfr.ir/gf1qg

کاربردی ترین برنامه های موبایل برای سفر!
econsultancy.net
tripe advisor

گوشی های همراه و اینترنت پر سرعت شکل سفرها را دگرون کرده اند. اهالی سفر خوب میدانند که بدون گوشی هوشمند سفر رفتن چقدر دشوار خواهد بود. در این نوشته چند برنامه کاربردی را معرفی خواهیم کرد که لازم است در سفرهای خارجی آنها را در گوشی هوشمندتان داشته باشید.

تریپ ادوایزر tripe advisor
قبل از چیدن برنامه بازدید از جاذبه های گردشگری شهر یا کشور مقصد حتما یک سر به تریپ ادوایزر بزنید. تریپ ادوایزر با بیش از 500 میلیون نظر پر بازدید ترین پیج و اپلیکیشن سفر می باشد که در آن گردشگران تجربیاتشون درباره سفر، جاذبه ها، هتل و دیگر موارد با یکدیگر به اشتراک میزارن.

فود اسپوتینگ Food spotting
پیدا کردن رستوران مناسب از نظر غذا، قیمت و … یکی از کارهای زمان بر و همچنین حساس در طول سفر می باشد. این اپلیکیشن با نمایش رستوران های یک منطقه به همراه منوی غذایی سختی این کار را تا میزان قابل توجهی کاهش میدهد. در این اپ عکس غذا، منو غذایی، نظر گردشگران، نحوه سرو و تمامی اطلاعات مورد نیاز را برای کاربر نمایش می دهد.

گوگل ترنسلیت google translate
ارتباط برقرار کردن در طول سفر مسئله ای بسیار مهم می باشد که در صورت بلد نبودن زبان شهر مقصد این کار چند برابر سخت خواهد شد. برنامه ترجمه گوگل تا حدودی این مشکل را حل خواهد کرد چرا که می تواند تمامی زبان ها را به سرعت به زبان دلخواهد شما ترجمه کند. از خوبی های این اپلیکیشن این می باشد که هم می توانید جمله یا کلمه مد نظر را تایپ کنید و هم می توانید به صورت صوتی بخوانید و هم به صورت عکس در برنامه اپلود کنید.

کانورت انی یونیت فری Convert Any Unit Free
تبدیل واحد های پولی به یکدیگر یکی از موارد گیج کننده می باشد که گاهی باعث بروز مشکل در حساب و کتاب ها نیز می شود با این اپلیکیشن کاربردی می توانید به سرعت واحد های پولی را به یکدیگر تبدیل کنید. در این اپ کاربردی بیش از 5900 واحد پول در 44 دسته قرار گرفته و درصد خطای بسیار بسیار کمی دارد. اگر مسافر کشور های خارجی می باشید این برنامه کاربردی را حتما نصب کنید.

تمامی اپلیکیشن های معرفی شده هم قابل استفاده در برنامه اندروید و هم ios را دارند.

1