2 ژوئیه 2020 - 23:12

ثبت جهانی خیابان ولیعصر در سالجاری

25 می 2020 - 18:40 dsfr.ir/w533f

ثبت جهانی خیابان ولیعصر در سالجاری
namehnews.com
خیابان ولیعصر

شهردار تهران ضمن تشریح برنامه های ۹۹ شهرداری، از پیگیری اش برای ثبت جهانی خیابان ولیعصر در سال جدید خبر داد.

پیروز حناچی، در مورد سرانجام قول هایی که در ابتدای تصدی اش به مردم تهران داد، گفت: پروژه هایی که به مردم قول داده بودیم در حال پیگیری هستند و تمام تلاشمان این است که بتوانیم آنها را محقق کنیم.

وی با بیان اینکه در برنامه های ارائه شده به شورای شهر اعلام کرده بودم که یکی از برنامه های اولویت دار دوران مدیریتم درتهران، ثبت جهانی خیابان ولیعصر است، تصریح کرد: ثبت جهانی خیابان ولیعصر وارد لیست موقت شده و مسئولان سازمان میراث فرهنگی پیگیر این موضوع هستند و به نظر می رسد ثبت جهانی خیابان ولیعصر در سال جاری رقم بخورد.

شهردار تهران با تاکید بر اینکه در مورد بقیه پروژه ها از جمله ساماندهی روددره ها به دنبال سرمایه گذار هستیم و در این راستا با گروه های مختلف مذاکره کرده ایم، گفت: ساماندهی دره فرحزاد نیز یکی از اولویت های ما در این دوره مدیریت شهری بود که در ماه های پایانی سال گذشته، ضمن احیاء این دره، سعی کردیم مسیرگردشگری طبیعی و مذهبی را طراحی کنیم.

وی با بیان اینکه در این دوره مدیریت شهری به دنبال اجرای پروژه هایی هستیم که رضایت حداکثری مردم به خصوص در محلات را به همراه داشته باشد، افزود: در حال حاضر اجرای پروژه های بزرگ تمام شده و در سالجاری با تغییر رویکرد جدی که داریم، اجرای پروژه های محلی را در دستورکار قرار دادیم و برای این مهم ۲۰۰۰ میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته ایم.

وی با بیان اینکه در سالجاری، اجرای پروژه های محله ای با اولویت بافت های فرسوده است، گفت: از ۳۵۰ محله تهران، دفاتری در ۱۵۰ محله مستقر هستند که وظیفه شناسایی پروژه های مردمی را با کمک شهروندان برعهده دارند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1