به قطر سفر نکنید

قرنطینه شدن ایرانیان سالم تا ۱۴ روز

27 فوریه 2020 - 09:00 dsfr.ir/rf5vi

قرنطینه شدن ایرانیان سالم تا ۱۴ روز
euroeghamat.com
قطر

سفارت ایران در قطر از هموطنانی که قصد سفر به این کشور را داشته و مقصد نهایی آنها این کشور است، توصیه کرد سفر خود را تا بازگشت به شرایط عادی به تأخیر بیاندازند.

سفارت ایران در قطر با انتشار اطلاعیه ای نوشت: با توجه به مقررات اعلام شده از سوی دستگاه های ذیربط دولت قطر و نیز اقدامات به عمل آمده در مبادی ورودی هوایی و دریایی این کشور در ارتباط با کشورهایی که ابتلاء به ویروس کرونا در آنها گزارش شده است، به همه هموطنانی که قصد سفر به قطر را داشته و مقصد نهایی آنها این کشور است، اکیداً توصیه می شود سفر خود را تا بازگشت به شرایط عادی به تأخیر بیاندازند.

در فرودگاه قطر (فرودگاه بین المللی دوحه) از تمامی مسافران ایرانی و دیگر کشورهایی که مواردی از ابتلاء به این ویروس گزارش شده، معاینه بعمل آمده و به مدت ۱۴ روز باید تحت مراقبت و یا در قرنطینه قرار داشته و پس از احراز سلامتی و عدم ابتلاء، مجوز ورود به قطر داده می شود.

در بنادر قطر شامل حمد، دوحه و رویس نیز از ملوانان معاینه بعمل آید و شناورها پس از تخلیه بار می بایست بندر را ترک کنند.

همچنین پروازهای قطر ایرویز به شهرهای ایران تا ۲۴ اسفند ماه ۹۸ لغو شده و تنها یک پرواز در مسیر دوحه-تهران به صورت روزانه برقرار است. پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به دوحه نیز به طور موقت تعلیق شده است

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری مهر » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1