20 اکتبر 2019 - 23:32
مدیر عامل گروه هتل های هما

70 درصد هتل های هما برای سال 2016 پر شده است

10 اوت 2015 - 17:10 dsfr.ir/lg8yf

70 درصد هتل های هما برای سال 2016 پر شده است
نشست هم اندیشی مدیران تشکل های ملی گردشگری

70 درصد ظرفیت هتل های هما برای سال 2016 پر شده است.

علی رحیم پور، مدیرعامل گروه هتل های هما و عضو جامعه هتلداران ایران با اشاره به وضعیت هتل های زیرمجموعه اش اظهار کرد: ما امسال 65 درصد سود بیشتر داشتیم. اگرچه در سه ماه نخست سال عقب بودیم، اما از نظر درآمد جلو هستیم. همین حالا 70 درصد ظرفیت هتل های هما برای سال 2016 پر شده اند. برای همین نیاز به ظرفیت سازی داریم و پیش از آن لازم است اقداماتی را انجام دهیم.

رحیم پور گفت: فرصتی در گردشگری ایجاد شده و باید به بهترین نحو استفاده شود؛ لازم است سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برای کمک به این مزیت ویژه آگاه سازی و اطلاع رسانی را در دستور کار خود قرار دهد.

وی سپس درخواست کرد: خواهش می کنم به شبکه های تلویزیونی و نشریات تخصصی وارد شوید. از مقامات دنیا برای سفر به ایران دعوت کنید، ما اقامت رایگان آنان را می پذیریم. وی ادامه داد: هتل ها در نمایشگاه های بین المللی که ویترین هر کشوری به حساب می آیند، حضور داشته باشند.

رحیم پور با اشاره به استقبال سرمایه گذاران از ایران پس از توافق هسته ای، گفت: تا کنون 27 هیأت سرمایه گذاری فقط با من مذاکره کرده اند، متاسفانه در این اوضاع بازار دلالی ایجاد شده که باید کنترل شود. لازم است همایشی برای معرفی فرصت های سرمایه گذاری در ایران برگزار شود.

وی سپس درخواست کرد: مشکلات صنعت گردشگری در صدور روادید در فرودگاه ها و کنسولگری های ایران، ورود خودروهای همراه گردشگران خارجی به کشور، بهداشت هتل ها و فرودگاه ها، تجهیز هتل ها به خودروهای تشریفاتی و  راه اندازی کارت های اعتباری بین المللی سریع تر رفع شود.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 10 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1