21 ژانویه 2022 - 02:58

فراخوان شرکت در اولین یلدای گردشگری منتشر شد

27 نوامبر 2019 - 15:00 dsfr.ir/qi6us

فراخوان یلدای گردشگری

فراخوان شناسایی کسب و کارهای نوآور در حوزه های میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با عنوان اولین یلدای گردشگری منتشر شد.

رویداد شناسایی و معرفی کسب و کارهای نوآور در حوزه های میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، اولین یلدای گردشگری، با مشارکت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و شرکت مادرتخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی برگزار خواهد شد.

براساس این فراخوان، 13 آذر آخرین فرصت متقاضیان برای تکمیل فرم فراخوان است، همچنین روز 16 آذر به برگزیدگان مرحله اول اطلاع داده می شود.

بر همین اساس روز 20 آذر ماه، زمان حضور برگزیدگان مرحله اول در مصاحبه حضوری در تهران خواهد بود و در نهایت 28 آذر ماه، رویداد یلدای گردشگری با حضور راویان برگزیده برای روایت قصه کسب و کار است.

این رویداد به منظور تبیین و اشاعه نقش صنعت گردشگری در اشتغال زایی در سطح جهانی که از سیاست های کلان و مستمر دولت تدبیر و امید و نیز راهبردهای کلان وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است، از ساعت 19 تا 21 روز پنجشنبه 28 آذر ماه برگزار می شود.

همزمان با این رویداد، از کتاب داستان های گردشگری ایران که حاوی روایت 14 نفر از فعالان عرصه گردشگری در استان های مختلف است و با تلاش و همکاری 18 ماهه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و سازمان جهانی گردشگری به چاپ رسیده در مجموعه فرهنگی-تاریخی نیاوران رونمایی می شود.

علاقه مندان در هر سه حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی می توانند برای تکمیل فرم آنلاین به این آدرس مراجعه کنند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1