28 سپتامبر 2023 - 15:30

فصل پاییز بهترین زمان برای تور استانبول را از دست ندهید

21 سپتامبر 2019 - 13:00 dsfr.ir/ao9y6

استانبول

اگر شماهم جزو علاقه مندان سفر به استانبول ترکیه , از طرفداران تور استانبول هستید ولی در بهار و تابستان به هردلیلی نتوانستید به این شهر توریستی جذاب بروید توصیه می کنیم فصل پاییز و بخصوص مهر و آبان را از دست ندهید.

چرا پاییز زمان خوبی برای سفر به استانبول است؟

همیشه محدودیت های هزینه یکی از مهمترین معیار های انتخاب زمان و مکان مسافرت های ماست.

یکی از مزیت های سفر به استانبول در پاییز این است که معمولا این شهر دوست داشتنی در این فصل خلوت تر است، بنابراین هزینه های سفر نیز به طور قابل ملاحظه ای کاهش پیدا می کند. در واقع در پاییز بلیط هواپیما و رزرو هتل را می توانید با قیمت پایین تری تهیه کنید و در این صورت سفر به صرفه تری را تجربه کنید.

استفاده از تور استانبول مهر مزایای زیادی دارند ولی یکی از مهمترین مزیت های آن قیمت پایین تر نسبت به تعطیلات نوروز و تابستان است.

با بررسی آفر تورهای پاییز ۹۸ در سایت آژانس مسافرتی رویای جهانگردی چهارفصل متوجه می شوید که قیمت تورها خیلی از تابستان ارزان تر و به صرفه تر است.

یکی از مزیت های سفر به این شهر می تواند بازدید از مکان های تاریخی این شهر و توجه به فرهنگ مردم شهر باشد. چرا که معمولا استانبول در فصول سرد خلوت تر از فصول گرم است و شما می توانید ارتباط بهتری با مردم محلی داشته باشید.

این هزینه های پایین تر و خلوت بودن نسبی شهر در تور استانبول آبان بازدید از اماکن تاریخی شهر نیز به کمک شما می آید و شما می توانید بسیار راحت تر به بازدید از این اماکن بپردازید. از جمله جاذبه های گردشگری  استانبول که می توانید با تور استانبول مهر ماه از آن ها دیدن کنید می توان به کاخ توپکاپی، مسجد ایاصوفیه، مسجد سلطان احمد، باسیلیکا سیسترن، کاخ دلمه باغچه، بازار بزرگ استانبول، برج گالاتا، شهربازی ویالند و مرکز خرید فروم استانبول اشاره کرد.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد استانبول این است که شما می توانید در این شهر ساختمان ها، هتل ها و پاساژهای مدرن را در کنار بافت قدیمی و تاریخی مشاهده کنید. این تفاوت ظاهری در استانبول بسیار جذاب و دیدنی خواهد بود.

اگر در پاییز به استانبول سفر کردید، باید بدانید که این شهر طبیعت بکر و زیبایی نیز دارد که می توانید به راحتی در آن گردش کرده و لذت ببرید. مسلما در مهرماه زیبایی های پاییز رنگارنگ، طبیعت استانبول را چشم نوازتر از پیش خواهد کرد. علاوه بر تمام این ها استانبول از حمام های ترکی، پارک های دیدنی و رستوران های لوکس بسیاری نیز تشکیل شده است که قطعا برای شما جذاب و دیدنی خواهند بود. از جمله پارک های استانبول می توان به پارک هایی چون ژوراسیک لند، MOlpark, FunLab Eglence Dunyasi و یا پارک آبی Aqua Club Dolphin اشاره کرد. مسلما بازدید از پارک های استانبول در فصل پاییز از جذابیت های خاص خود برخوردار است.

یکی از ویژگی های مهم استانبول این است که در دو قاره واقع شده است. در واقع بخشی از آن در قاره ی آسیا و بخش دیگرش در قاره ی اروپا قرار دارد. این دو بخش استانبول توسط پل بسفر به هم متصل شده اند و همین پل یکی از جاذبه های توریستی شهر استانبول محسوب می شود. پل بسفر به پلی میان دو قاره شهرت یافته است و در کنار دیگر جاذبه های گردشگری، استانبول را به شهری توریستی تبدیل کرده است.

اگر به این شهر سفر کردید، حتما بازدید از این پل را نیز در برنامه ی سفر خود بگنجانید. چرا که این پل علاوه بر موقعیت خاصی که دارد به امکانات گردشگری خاصی نیز مجهز شده است و می تواند خاطره ی خوبی را برای شما به یادگار بگذارد. کشتی سواری در بسفر استانبول یکی از جاذبه های پر طرفدار این شهر محسوب می شود.

بنابراین بهترین زمان و تخفیف های ویژه را از دست ندهید و برای بررسی و خرید آنلاین تور های استانبول ویژه مهر و آبان به وب سایت آژانس مسافرتی چهارفصل https://chaharfasl.net مراجعه کنید.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ویرلن » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1