24 فوریه 2020 - 02:01

بهترین مقاصد سفر برای زوج های جوان را بشناسید

28 اوت 2019 - 17:00 dsfr.ir/p198s

بهترین مقاصد سفر برای زوج های جوان را بشناسید
hamgardi.com
گردشگری

در سرتاسر جهان، مقاصد گردشگری خیره کننده و رمانتیکی وجود دارند، که می توانند عشق بین زوج های عاشق را شعله ورتر سازند و باعث شوند تا شعله این عشق به طور تصاعدی روشن تر و درخشان تر گردد. بهترین مقاصد سفر برای زوج های جوان بخاطر این ویژگی خارق العاده خود به مکانی مناسب خصوصا برای ماه عسل نیز تبدیل شده و می توانند یک نقطه ایده آل برای گذراندن تعطیلات یا یک سفر رمانتیک با شخصی که عاشقش هستید، باشند.

سانتورینی در یونان
جزیره سانتورینی Santorini، یکی از بهترین مقاصد سفر برای زوج های جوان به شمار می رود و یک مکان ایده آل برای گذراندن یک ماه عسل زیبا و خاطره انگیز. خانه های سفید روی صخره ها با بام های آبی رنگی که رو به دریای اژه دارند، منظره های خارق العاده ای خلق می کنند. جزیره سانتورینی Santorini یک مکان رویایی برای زوج هایی است که در جستجوی هماهنگی با طبیعت، تماشای معماری منحصر به فرد و تجربه آرامش مطلق هستند.

تایلند
بهترین سفرهای ماه عسل در آسیای جنوب شرقی اتفاق می افتند و این منطقه یکی از شناخته شده ترین بخش های جهان برای سفر عاشقانه و رمانتیک به شمار می رود. اصلا کشور تایلند را می توان به عنوان پایتخت عشق نامگذاری کرد. این کشور با سواحل بسیار زیبا و فضای منحصر به فردی که دارد، تنها کشور جهان است که می تواند چنین ویژگی های خارق العاده ای را به بازدیدکنندگان ارائه کند. در سفر به تایلند، از بودن در طبیعت لذت ببرید و با آرامشی که در این مکان وجود دارد، ارتباط برقرار کنید.

اندونزی
در ادامه سخن در مورد جادوی آسیای جنوب شرقی، یکی از بهترین مقاصد سفر برای زوج های جوان را به شما معرفی می کنیم. کشور اندونزی از بیش از 13 هزار جزیره تشکیل شده که هر کدام داستان متفاوتی برای گفتن دارند. این کشور اقیانوس هند را از یک طرف و اقیانوس آرام را از طرفی دیگر به هم متصل می سازد. بالی Bali در اندونزی، یکی از پربازدیدترین نقاط این کشور است و با سواحل خارق العاده اش یکی از بهترین نقاط جهان برای سفر زوج های عاشق و گذراندن ماه عسل به شمار می رود.

فز در مراکش
قاره آفریقا دارای جذابیت ویژه و خارق العاده ای است که قاره های دیگر به سختی قادر هستند با آن رقابت کنند. در شهر زیبای فز Fez در مراکش می توانید از تماشای بهترین طلوع آفتاب در قاره آفریقا لذت ببرید. این شهر دارای فضای جوانی است که آن را به یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای زوج های جوان تبدیل می کند. شهر فز Fez در مراکش، بیشتر معماری قدیمی و دیوار ها را حفظ کرده و همین ویژگی ها باعث می شود از پربازدیدترین شهرهای قاره آفریقا باشد.

آفریقای جنوبی
اگر شما و عشق زندگیتان در قاره آفریقا بسر می برید و هر دو شما عاشق ماجراجویی هستید، کشور آفریقای جنوبی یک مقصد گردشگری ایده آل برایتان محسوب می شود. این کشور یک مکان منحصر به فرد و غیر قابل وصف است که می توانید در آن جادوی قاره آفریقا را به همراه شهرهای مدرن و پر از امنیت تجربه کنید. سفر به آفریقای جنوبی یکی از خاطره انگیز ترین سفرهای عاشقانه و یکی از بهترین تجربیات گردشگری شما خواهد بود.

دبی در امارات
تجمل، صحرا، مسجدها و بناهای شرقی، ترکیبی که زوج های عاشق را از سرتاسر جهان به خود جذب می کند؛ بویژه زوج هایی که قدرت خرید بالایی دارند و با مشکل کمبود بودجه سر در گریبان نیستند. در دبی که به مقصد رویایی عاشقان سفر تبدیل شده، مانند پادشاهان از سفر خود لذت ببرید.

پرو
کشور اینکاها تا ابد یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای زوج های عاشق خواهد بود. با غذاهای خوشمزه ای که می توانید در لیما Lima، پایتخت کشور پرو پیدا کنید، جادوی صحرایی در شهرهایی مانند ایکا Ica یا نازکا Nazca و البته ماچو پیچو Machu Picchu جواهری که بر تاج درخشان این کشور می درخشد، سفر فوق العاده خاطره انگیزی را تجربه خواهید کرد. شهر گمشده امپراتوری اینکا یک مکان ایده آل برای وقت گذرانی به همراه عشق زندگیتان است. شما می توانید همراه یکدیگر به سمت این شهر پیاده روی کنید و یک تجربه خاطره انگیز را رقم بزنید.

بوینس آیرس در آرژانتین
بوینس آیرس Buenos Aires یک شهر باشکوه است که شهر تانگو، شهر زوج های عاشق و شهر غذاهای خوش طعم خوانده می شود. شهری که فرهنگ یک کشور را نمایندگی می کند؛ کشور آرژانتین. با سفر به این شهر، به خودتان اجازه دهید که توسط جادوی ال کامینیتو El Caminito مبهوت شوید؛ در لابوکا La Boca قدم بزنید؛ از پوئرتو مادرو Puerto Madero بازدید کنید و از جذابیت یکی از بهترین و زیباترین شهرهای آمریکای لاتین لذت ببرید. این شهر یک نقطه ایده آل برای سفر و گردش بهمراه عشق زندگیتان است.

کارتاخنا در کلمبیا
زیر خورشید داغ کارائیب، در شهر تاریخی بازمانده از دوره استعماری که با دیوار احاطه شده و دارای خانه های رنگارنگ با بالکن های زیبا هست، شعله عشق بیشتر و بیشتر زبانه می کشد. شهر کارتاخنا Cartagena همه چیز دارد؛ سواحل خارق العاده کارائیبی، هتل های مدرن و شهر محصور بسیار زیبا که می تواند شاهد عشق شما باشد و یک سفر خاطره انگیز را برایتان رقم بزند. این شهر بدون شک یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای زوج های جوان است. با سفر به کلمبیا و بویژه شهر کارتاخنا Cartagena عاشق این نقطه رمانتیک خواهید شد.

ایسلند
این کشور کشف نشده به یکی از محبوب ترین و کنجکاوی برانگیز ترین مقاصد گردشگری جهان تبدیل شده است. آتشفشان ها، شهرهای بسیار کوچک و نقطه فوق العاده ای به اسم دریاچه آبی از مهمترین جذابیت های ایسلند هستند. اگر سرما را به وسیله حرارتی که عشقتان تولید می کند حذف کنید، عاشق این مقصد گردشگری فوق العاده زیبا و رمانتیک خواهید شد. اگر اهل ریسک هستید و دلتان می خواهد به یکی از منحصر به فردترین کشورهای جهان سفر کنید و تجربیات خاطره انگیز و بیاد ماندنی بهمراه عشق زندگیتان داشته باشید، به ایسلند سفر کنید و از بودن در هر گوشه این کشور زیبا لذت ببرید.

« دنیای سفر » این نوشته را از « همگردی » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
7 + 10 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1