ایران صاحب یک کرسی در فدراسیون جهانی راهنمایان گردشکری شد

26 ژانویه 2019 - 14:00 dsfr.ir/bf0m1

ایران صاحب یک کرسی در فدراسیون جهانی راهنمایان گردشکری شد
khabaronline.ir
راهنمایان گردشگری

ایران توانست برای دومین بار به عضویت هیات مدیره فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری درآمد.

پس از آنکه راهنمایان گردشگری ایران توانستند درسال ۲۰۱۷ و در خلال میزبانی از هفدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری صاحب اولین نماینده در مجامع جهانی گردشگری بعنوان عضوی از هیئت مدیره فدراسیون جهانی شوند، امسال هم در هجدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری که به میزبانی کشور گرجستان برگزار شد آرش نورآقایی، رئیس پیشین کانون سراسری راهنمایان گردشگری ایران با تجربه ۴ ساله ریاست بر این کانون ملی موفق شد بعنوان دومین نماینده ایران در فدراسیون انتخاب شود.

در انتخاباتی که عصر روز ۴ بهمن در گرجستان برگزار شد آرش نورآقایی موفق شد تا با اخذ ۲۶ رای از ۳۹ رای موجود بعنوان یکی از اعضای هیات مدیره فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری ایران انتخاب شود تا بدینوسیله راهنمایان گردشگری ایران برای دومین بار پیاپی صاحب یک کرسی از عالیترین نهاد راهنمایان گردشگری جهان شوند.

دیگر اعضای هیات مدیره این فدراسیون که در کنار آرش نورآقایی فعالیت خواهند کرد خانم ویولا لوییز با ۳۵ رای از انگلیس، خانم مری کمپ کلارک از انگلیس با ۳۴ رای، آقای رومانو دل روزاریو از فیلیپین با ۲۵ رای و آقای جین رییز با ۲۰ رای از آمریکا هستند. همچنین برای دومین بار پیاپی خانم آلوشکا ریچه بعنوان رئیس هیئت مدیره فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری انتخاب شدند.

امروز همچنین در رقابتی برای کسب میزبانی نوزدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری، کشور صربستان با کسب ۲۴ رای بعنوان میزبان این کنوانسیون جهانی در سال ۲۰۲۱ انتخاب شد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری مهر » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1