24 فوریه 2020 - 14:42

«هنرستان موسیقی تهران» صد ساله می شود

27 دسامبر 2018 - 12:00 dsfr.ir/t688j

«هنرستان موسیقی تهران» صد ساله می شود
musicschoolg.farhang.gov.ir
هنرستان موسیقی

مراسم پاسداشت صدسالگی «هنرستان موسیقی تهران» در تاریخ 27 دی ماه در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

صد سالگی هنرستان موسیقی تهران»، این برنامه در چهار شب و با اجرای فارغ التحصیلان ادوار مختلف در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت. 
اجراهای فارغ التحصیلان ادوار هنرستان موسیقی تهران در روزهای 22، 23 و 24 دی ماه پیش بینی شده است و آیین پاسداشت صدسالگی نیز درتاریخ 27 دی ماه در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

هنرستان موسیقی تهران که بسیاری از بزرگان حوزه موسیقی در کشور از فارغ التحصیلان آن هستند، با پشت سرگذاشتن دوره های مختلف و مسیری پرفراز و نشیب وارد صدمین سال تاسیس خود شده است و همین موضوع به برگزاری جلساتی با عنوان «جلسات هم اندیشی صد سالگی هنرستان موسیقی تهران» ختم شد و جزئیات برگزاری این برنامه از دل این جلسات هم اندیشی تصویب و وارد مراحل اجرایی شد.

«سید مجتبی حسینی» معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش تر درباره اهمیت برگزاری این پاسداشت گفته بود: قدر آموزش و آموزش هنر را چنانکه شایسته است، نشناختیم. تکریم هنرستان یادآور یک تاریخ باشکوه است و گذشته را چراغ راه آینده کردن تنها مسیر با عزتی است که می توان برای رسیدن به آینده ای روشن، پیش گرفت. هنر معلمان هنرستان ها بسیار اهمیت دارد و سعی می شود حق و حقوق معلمان افزایش یابد.

جشن صدسالگی «هنرستان موسیقی تهران» به همت تعدادی از فارغ التحصیلان دوره های مختلف هنرستان موسیقی تهران و با همکاری و همیاری معاونت هنری وزارت ارشاد، موسسه توسعه هنرهای معاصر، دفتر آموزش و توسعه فعالیت های هنری و بنیاد رودکی برگزار و جزئیات بیشتر آن به مرور منتشر خواهد شد. 

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایرنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 4 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1