دهمین نمایشگاه گردشگری پارس در شیراز گشایش یافت

13 دسامبر 2018 - 16:00 dsfr.ir/85571

دهمین نمایشگاه گردشگری پارس در شیراز گشایش یافت
irna.ir
نمایشگاه گردشگری پارس

دهمین نمایشگاه گردشگری پارس با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و فعالان این عرصه عصر چهارشنبه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس در شیراز آغاز به کار کرد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس در سخنانی هدف از برگزاری نمایشگاه بزرگ گردشگری پارس را معرفی فرهنگ غنی پارسی و گردهمایی فعالان صنعت گردشگری عنوان کرد.

سید محمود موسوی افزود: استان فارس با وجود پتانسیل بسیار در حوزه گردشگری و برخورداری از 5 اثر تاریخی جهانی و نزدیک به سه هزار اثر ملی و چندین منطقه طبیعی مناسب اکوتوریسم و جاذبه های مذهبی سالانه یکی از مقاصد اصلی گردشگری در کشور است.

وی تعداد شرکت کنندگان در این نمایشگاه را 105 فعال عرصه گردشگری عنوان کرد و اظهار داشت: 60درصد از شرکت کنندگان از استان فارس و مابقی از سایر استان ها نظیر تهران، خراسان رضوی، همدان، بوشهر، اراک، هرمزگان، آذربایجان شرقی و غربی، یزد و اصفهان هستند.

موسوی همچنین از مشارکت شرکت هایی از هفت کشور خارجی از جمله مالزی، ترکیه، عمان، سنگاپور، تایلند، هند و امارات خبر داد.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس بیان کرد: این نمایشگاه در 180 غرفه در چهار سالن سرو، بهار و حافظ و همچنین فضای باز نمایشگاهی به مشارکت کنندگان این نمایشگاه اختصاص داده شده است.

این نمایشگاه در حوزه های ارائه خدمات و محصولات ازجمله صنایع دستی، گردشگری سلامت و فرصت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری، هتل ها، آژانس های مسافرتی، رستوران ها، اقامتگاه های بومگردی و ایرلاین های داخلی و خارجی به فعالیت می پردازد.

این نمایشگاه تا روز شنبه 24 آذر ماه 97 همه روزه از ساعت 15 الی 21 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس برپا است.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایرنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
10 + 9 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1