ترسناک ترین موزه های جهان در کدام کشور ها قرار دارند؟

1 دسامبر 2018 - 10:00 dsfr.ir/64728

ترسناک ترین موزه های جهان در کدام کشور ها قرار دارند؟
yjc.ir
گردشگری وحشت

برخی موزه ها در کشور های مختلف، اجساد مومیایی را به نمایش می گذارند.

موزه کاتا کمب دی کپوچینی، موزه ای است که اجساد در آن منتظر روز قیامت هستند. راهبان ایتالیایی سال ها قبل راه جدیدی برای مومیایی کردن اجساد و انتظار آنها برای روز قیامت کشف کردند که زمینه ساز تاسیس موزه کاتا کمب دی کپوچینی شد.

راهبان اجساد را داخل قفسه های موجود در یک دخمه بزرگ گذاشته و آن ها را آویزان می کردند و گاهی اجساد را با سرکه و مواد ضد عفونی کننده شستشو می دادند.

بیشتر مومیایی های این دخمه راهبه بودند و به شکلی قرار گرفته اند که گویا منتظر فرا رسیدن روز قیامت هستند.

موزه کاتا کمب دی کپوچینی یکی از ترسناک ترین موزه های جهان است البته این موزه فقط یکی از چند موزه ای است که اجساد مومیایی شده اند.

یکی دیگر از این مکان هایی که اجساد مومیایی را به نمایش می گذارند، کشور ژاپن است. این مکان با نام یاماتاگا شناخته می شود.

این راهبان به خواست و با دست خود مومیایی شده اند یعنی در وهله اول رژیم سختی به خود می دهند و سپس به آرامی و با نوشیدن نوع خاصی از چای خودشان را مسموم می کنند.

در پایان در داخل اتاق یا جعبه ای که یک زنگ درون آن است، قرار می گیرند و تا روزی که زنده اند زنگ را به صدا درمی آورند اما روزی که صدای زنگ نیاید، گورشان مهر و موم می شود.

« دنیای سفر » این نوشته را از « باشگاه خبرنگاران جوان » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
7 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1